س. دی ۲۸ام, ۱۴۰۰

فرماندار بندرعباس: شهرستان بندرعباس برای میزبانی از هموطنان در ایام نوروز آمادگی کامل را دارد

1 دقیقه خوانده شده

فرماندار بندرعباس گفت: همه دستگاههای اجرایی باید در ارایه خدمات هر چه بهتر به مسافران و گردشگران در ایام نوروز  همکاری لازم را داشته باشند .

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جلسه ستاد ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر نوروز ۹۸ شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : از ظرفیت میزبانی باید به نحو احسن استفاده کرد و با توجه به آداب و رسوم ایرانی ، اسلامی انتظار میرود بهترین خدمات را به مهمانان عزیز که وارد استان هرمزگان و شهر بندرعباس می شوند ارائه داده شود تا آسودگی خاطر آنان فراهم گردد .
نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد : مسئولان باید همه ظرفیت و توان خود را به کار گیرند تا شرایطی مناسب جهت رضایتمندی و رفاه حال مهمانان نوروزی فراهم شود و خاطره ای خوش از شهرستان بندرعباس به یادگار داشته باشند .
رئیس ستاد ساماندهی مهمانان نوروزی شهرستان بندرعباس بیان داشت : مسئولان ذی ربط نسبت  به تجهیز و رفع نواقص امکانات عمومی و اماکن اقامتی در مدت زمان باقیمانده تا شروع سفرهای نوروزی اقدام نمایند  .
این مقام مسئول با تاکید به مسئولان دستگاههای اجرایی بیان داشت : به لحاظ موقعیت تجاری ، گردشگری و برخورداری از سواحل و جزایر زیبای خلیج فارس قطعاً بندرعباس یکی از مقصدهای سفر هموطنان به استان هرمزگان و شهر بندرعباس خواهد بود که به لحاظ اهمیت این موضوع لازم است مسئولان با استفاده از تجارب سنوات گذشته ، ظرفیت های موجود و برنامه ریزی دقیق شرایط مطلوب را برای پذیرایی و اسکان هموطنان گرامی فراهم نمایند .
فرماندار بندرعباس در پایان یاد آور شد : بحث اسکان مهمانان یکی از موارد های مهم می باشد که همه کمیته ها و دستگاههای عضو باید تمامی جوانب لازم را جهت پذیرایی از مهمانان در زمینه های مختلف فراهم نمایند .

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *