ی. اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۹

فرماندار بندرعباس : نقش و جایگاه بانوان در جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت است

فرماندار بندرعباس گفت: بانوان با همت و تلاش به جایگاه واقعی خویش دست یابند.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافرفرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت : کارگروه امور بانوان و خانواده با برنامه ریزی های مدون و تعامل ، همکاری و برقراری ارتباط نزدیک با دختران و زنان به ویژه قشر آسیب پذیر می تواند در پایداری خانواده ها نقش اساسی ایفا کند .
نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه این امر مستلزم توسعه رویکرد و ارتقاء بینش در جهت نوع فعالیت ها می باشد گفت : کمیسیون امور بانوان می تواند انتقال دهنده الگوهای مناسب فرهنگی و اجتماعی برای زنان و دختران جامعه باشد چرا که نقش و جایگاه زن در جامعه اسلامی بسیار حائز اهمیت بود و این قشر از جامعه سالهاست که پا به پای مرد ها در تمامی مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی ایفا می کنند.

وی با بیان این مطلب که اکثر بانوان جامعه ما با ورزش فاصله دارند بیان داشت: در راستای حمایت از ورزش بانوان باید امکانات و فضاهای ورزشی موجود در شهرستان ارتقاء یابد.
فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: توجه جدی به ارزشهای دینی ، ورزش ، مطالعه و مشارکت در فعالیت های اجتماعی از راهکارهایی است که منجر به افزایش توانمندی بانوان می شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس