د. آبان ۵ام, ۱۳۹۹

فرماندار خمیر:بحث رقابت در جذب و حمايت از سرمايه گذاران داخلی و خارجی در این شهرستان جدي است

به مناسبت برگزاری بزرگترین همایش بین المللی سرمایه گذاری در هرمزگان
فرماندار خمیر:بحث رقابت در جذب و حمايت از سرمايه گذاران داخلی و خارجی در این شهرستان جدي است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ميرهاشم خواستار فرماندار خمیر با بیان این مطلب اظهار داشت : شهرستان خمير ظرفيتهاي بالقوه ای در زمينه هاي كشاورزي و پرورش آبزیان، معادن ،و اکوتوریسم و گردشگري را داراست و در این زمینه از ظرفیت هرگونه سرمایه گذار جهت تولید و سرمایه گذاری در این بخش ها حمایت و استفاده خواهد شد.

وي افزود :شهرستان بندرخمير با دلیل همجواري با سواحل و كشورهاي حوزه خليج فارس و همچنین نزدیکی با مركز استان پتانسیل های لازم برای جذب سرمايه گذاري را دارا مي باشد و ما از سرمایه گذاران واقعی در بخش های مختلف استقبال خواهیم کرد.

فرماندار خمیر همچنین خواستار بانك اطلاعاتي سرمايه گذاري در شهرستان شد و بیان کرد: بحث جذب و حمايت از سرمايه گذار در استانهای کشور و جهان وارد فاز رقابتی شده و در شهرستان هم این انگیزه در جذب منابع برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه ماندگار جدي می باشد و همه دستگاههاي ذیربط مکلفند زمينه را براي جذب وحمايت از سرمايه گذار در بخش هاي مختلف فراهم سازند.

“بابک پارسا”

✅ نماينده عالي دولت در شهرستان خمیر افزود:با توجه به تاكيد استاندار محترم در هرچه با شكوهتر برگزارشدن همايش بین المللی سرمايه گذاري وجذب سرمايه گذار در ٢٦ و ٢٧ فروردين در بندرعباس ، کارشناسان و صاحب نظران در این حوزه می توانند نظرات ارزشمند خود را در این زمینه به فرمانداری خمیر ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس