س. فروردین ۳۱ام, ۱۴۰۰

فرماندار خمیر:بحث رقابت در جذب و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این شهرستان جدی است

به مناسبت برگزاری بزرگترین همایش بین المللی سرمایه گذاری در هرمزگان
فرماندار خمیر:بحث رقابت در جذب و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این شهرستان جدی است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛میرهاشم خواستار فرماندار خمیر با بیان این مطلب اظهار داشت : شهرستان خمیر ظرفیتهای بالقوه ای در زمینه های کشاورزی و پرورش آبزیان، معادن ،و اکوتوریسم و گردشگری را داراست و در این زمینه از ظرفیت هرگونه سرمایه گذار جهت تولید و سرمایه گذاری در این بخش ها حمایت و استفاده خواهد شد.

وی افزود :شهرستان بندرخمیر با دلیل همجواری با سواحل و کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین نزدیکی با مرکز استان پتانسیل های لازم برای جذب سرمایه گذاری را دارا می باشد و ما از سرمایه گذاران واقعی در بخش های مختلف استقبال خواهیم کرد.

فرماندار خمیر همچنین خواستار بانک اطلاعاتی سرمایه گذاری در شهرستان شد و بیان کرد: بحث جذب و حمایت از سرمایه گذار در استانهای کشور و جهان وارد فاز رقابتی شده و در شهرستان هم این انگیزه در جذب منابع برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه ماندگار جدی می باشد و همه دستگاههای ذیربط مکلفند زمینه را برای جذب وحمایت از سرمایه گذار در بخش های مختلف فراهم سازند.

“بابک پارسا”

✅ نماینده عالی دولت در شهرستان خمیر افزود:با توجه به تاکید استاندار محترم در هرچه با شکوهتر برگزارشدن همایش بین المللی سرمایه گذاری وجذب سرمایه گذار در ٢۶ و ٢٧ فروردین در بندرعباس ، کارشناسان و صاحب نظران در این حوزه می توانند نظرات ارزشمند خود را در این زمینه به فرمانداری خمیر ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *