د. آبان ۵ام, ۱۳۹۹

فیصل دانش: توسعه و آبادانی شهر در گرو همکاری مشترک نهاد ها و سازمانهاي مختلف است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ؛ رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با همکاری بسیج و سپاه می توان شاهد آبادانی، امنيت و آرامش براي مردم شهر بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، ” فیصل دانش ”  در نودمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر بندرعباس با سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد، به نقش بی‌بدیل نیروهای نظامی خصوصاً سپاه در برقراری امنیت اشاره کرد و گفت: کشور ما در مقايسه با كشورهاي همجوار ،به لطف زحمات تلاشگران عرصه دفاعی و نظامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است كه مردم داشتن اين نعمت را مديون نيروهاي نظامي و امنيتي هستند

دانش بر لزوم تداوم تشکیل جلسات مشترک كميسيونهاي تخصصي با سپاه و بسيج تاکید کرد و گفت: شهرداري بدون كمك نهادها، سازمانها و شركت ها قادر به خدمت رساني بهينه نيست و توسعه و آباداني شهر در گروه مشاركت و همراهي اين بخش ها است.

فيصل دانش گفت ،براي داشتن شهر ي ايده آل ميبايست از وجود تمامي پتانسيل موجود در شهر استفاده گردد. در اين ميان توان و ظرفيت سپاه، را نميبايست ناديده گرفت، سپاه ميبايست با عظمي راسخ و بصورت جهادي به رفع مشكلات عمراني ، اجتماعي و فرهنگي شهر ورود كند، اكنون كه فرماندهي سپاه پاسداران استان فردي بومي، دلسوز و پرتلاش است ميبايست از اين فرصت در جهت آباداني شهر استفاده بهينه كرد.

 

وي اضافه نمود، جناب سرهنگ پاسدار اباذر سالاري از نيروهاي ارزشمند نظامي هستند كه خود با توجه به حس مسئوليت نسبت به شهر و ديار خود اعلام مشاركت و همكاري نموده اند كه اين پيشنهاد، قابل تقدير و ارزشمند است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس