س. اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۹

قیمت جدید محصولات گروه خودروسازی سایپا اعلام شد

1 دقیقه خوانده شده

گروه خودروسازی سایپا قیمت محصولات خود را بین ۳۰ تا ۸۷ درصد افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرگزاری فارس شرکت خودروسازی سایپا به دنبال صدور مجوز افزایش قیمت انواع خودرو توسط دولت، لیست جدید قیمت انواع محصولات خود را اعلام کرد.

براین اساس این شرکت خودروسازی قیمت SE131 را با افزایش ۳۰ درصدی برای تعهدات قبل از دی ماه ۲۹۵٫۲۵۰٫۰۰۰ ریال و SE132 را با ۳۰ درصد افزایش قیمت برای تعهدات قبل از دی ماه ۲۸۷٫۶۵۰٫۰۰۰ ریال اعلام کرد.

همچنین این خودروساز قیمت SE111 را با ۳۰ درصد افزایش به ۲۹۲٫۴۵۰٫۰۰۰ ریال رساند و  SE151 را با ۳۰ درصد افزایش قیم برای تعهدات قبل از دی ماه ۳۰۴٫۲۵۰٫۰۰۰ اعلام کرد.

این خودروساز قیمت تیبا SX را با افزایش ۳۰ درصدی برای تعهدات قبل از دی ماه از ۲۷۵٫۰۷۰٫۰۰۰ ریال به ۳۵۷٫۶۵۰٫۰۰۰  ریال رساند و قیمت تیبا SX پایه گاز سوز را با ۳۰ درصد افزایش قیمت از ۲۹۰٫۰۷۰٫۰۰۰ ریال به ۳۷۷٫۱۵۰٫۰۰۰ ریال  افزایش داد.

تیبا ۲ رینگ فولادی با ۳۰ درصد افزایش قیمت به  ۳۹۱٫۶۵۰٫۰۰۰ ریال رسید و ساینا رینگ فولادی با ۳۰ درصد افزایش قیمت از ۳۰۶٫۴۳۰٫۰۰۰ به ۳۹۸٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال رسید.

این خودروساز با افزایش ۵۰ درصدی قیمت ساینا اتوماتیک را برای تعهدات قبل از دی ماه به ۶۳۱٫۵۵۰٫۰۰ ریال افزایش داد  و قیمت کوئیک گیربکس دستی ساده را ۴۲۵٫۵۰۰٫۰۰ ریال  اعلام کرد.

کوئیک گیربکس اتومات پلاس با ۵۰ درصد افزایش قیمت ۶۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اعلام شد و آریو دنده‌ای با ۵۰ درصد افزایش قیمت ۸۰۹٫۸۰۰٫۰۰ ریال اعلام شد.

آریو اتوماتیک هم با ۵۰ درصد افزایش قیمت از ۶۲۷٫۴۶۰٫۰۰۰ ریال به ۹۴۱٫۲۵۰٫۰۰۰ ریال رسید و چانگان CS35 با ۶۰٫۱ درصد افزایش قیمت توسط این خودروساز برای تعهدات قبل از دی ماه ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال افزایش یافت.

سراتو ۲۰۰۰ آپشنال با ۷۳٫۴ درصد افزایش برای تعهدات قبل از دی ماه ۱٫۹۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اعلام شد و قیمت سراتو ۱۶۰۰ آپشال با افزایش ۸۷٫۶ درصد برای تعهدات قبل از دی ماه ۱٫۷۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اعلام شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس