لزوم استقرار نماینده ادارات در شهرستان خمیر

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد : لزوم استقرار نماینده ادارات در شهرستان خمیر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: دستگاه ها با بهره گیری از پتانسیل های موجود و بدون اتلاف وقت به مشکلات مردم شهرستان خمیر رسیدگی نمایند . نازنین شیبانی تذرجی در جلسه ضرورت استقرار ادارات در […]

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد :

لزوم استقرار نماینده ادارات در شهرستان خمیر

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: دستگاه ها با بهره گیری از پتانسیل های موجود و بدون اتلاف وقت به مشکلات مردم شهرستان خمیر رسیدگی نمایند .

نازنین شیبانی تذرجی در جلسه ضرورت استقرار ادارات در شهرستان های تازه تاسیس افزود: از آنجاییکه شرایط امروز حساس و نیازمندی ها و مشکلات مردم زیاد است ، باید رفتار و عملکرد و برنامه ریزی ما در جهت ارائه خدمات شایسته به مردم باشد.

وی با بیان اینکه پاسخگویی به مردم در راس وظایف دستگاه‌های دولتی است عنوان کرد: باید همه دستگاه‌ها و ظرفیت‌ها پای کار بیایند و به شهرستان های استان کمک کنند.

نازنین شیبانی با اشاره به تاکید استاندار هرمزگان به استقرار ادارات در شهرستان های تازه تاسیس در کوتاه ترین زمان ، افزود : جهت رفاه مردم شهرستان خمیر و عدم نیاز به مراجعه حضوری به مرکز استان ، ظرف یک هفته آینده نمایندگان دستگاه ها در این شهرستان مستقر خواهند شد.

وی یادآور شد : برخی از این نمایندگی‌ های ادارات ، پیش از این در شهرستان هایی که خدمات الکترونیکی در آن جوابگو مردم نیست وجود داشته و برخی برای نخستین باردر روزهای آتی شروع به فعالیت می‌کنند.

وی در آخر از مدیران خواست حفظ حقوق شهروندی را در اولویت خود قرار داده و همیشه در دسترس مردم و پاسخگوی سؤالات و مشکلات مردم باشند.

به دستور معاون استاندار در جلسه تعیین وضعیت استقرار ادارات در شهرستان خمیر مقرر گردید ظرف ده روز آینده جلسه ای با حضور فرماندار خمیر و برخی مدیران استانی جهت بررسی ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرستان خمیر برگزار گردد.

“بابک پارسا”