چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

مالک املاک دانشگاه علوم پزشکی، دولت است

مراقبتهای اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت
هفته سلامت سال جاری با شعار مراقبتهای اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت ، در کشور آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر حسین فرشیدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت ، ضمن تبریک بیان کرد ؛ اگر مراقبتهای اولیه بهداشتی خوب رعایت شود ماه عسل آن پوشش سلامت همگانی خواهد شد ، وی در خصوص فشار خون بین افراد گفت متاسفانه تقریبا” نیمی از مردم دچار فشارخون هستند ، و فشار خون عامل بسیاری از بیماریها است

در خصوص اورژانسهای بیمارستانها ادامه داد : متاسفانه مراجعین به بخش اورژانس بیمارستان ها بسیار زیاد هستند ، اما بیمار نباید زمان زیادی در اورژانس معطل شود و سریعا” باید مرخص و یا به بخش انتقال پیدا کنند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در خصوص تغییر کاربری برهی از املاک دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان بیان کرد : برخلاف شایعات موجود ، هیچ ملک با کاربری بهداشتی و درمانی فروخته نخواهد شد و فقط املاکی که کاربری اداری داشتند و در حال حاضر متروک و بلا استفاده هستند واگذار خواهند شد و با درآمد حاصله از آن روند احداث پردیس دانشگاه را تسریع خواهیم کرد.

این مقام مسئول گفت : واگذاری املاک فوق فقط با موافقی؟ هیئت دولت انجام پذیر خواهد بود ، چرا که مالک این املاک دولت است ، و دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به هیچ وجه نمی تواند در خصوص این املاک تصمیم گیری نماید.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *