س. اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۹

مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم هرمزگان برای ماه رمضان تامین شده است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری در نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به فرا رسیدن ماه پرفیض رمضان، عنوان کرد: مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم هرمزگان در ایام ماه مبارک رمضان به مقدار لازم تامین و ذخیره سازی شده است.

وی گفت: سازمان صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صورت منظم تامین و عرضه مایحتاج عمومی مردم استان در ماه مبارک رمضان را رصد و گزارش نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت گوشت در سبد غذایی مردم استان، خاطرنشان کرد؛ عرضه مرغ و گوشت در بازار هرمزگان به گونه ای باشد که این ماده پروتئینی با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد.

حیدری تصریح کرد: با توجه به وجود ظرفیت های پرورش دام مولد در استان دستگاه‌های متولی به ویژه جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان زمینه ورود دام مولد را به استان تسریع نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اقلام مورد نیاز مراکز آموزشی استان با برنامه ریزی مناسب توسط دستگاه های ذیربط تامین گردد.

حیدری با اشاره به افزایش سهمیه شکر استان خاطرنشان کرد: شکر مورد نیاز استان به مقدار مورد نیاز تامین گردیده است و نگرانی در این زمینه تامین این محصول با توجه به افزایش سهمیه استان وجود ندارد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس