مجتمع نور بندرعباس همچنان بلاتکلیف

(بابک پارسا) ✅به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون؛ ?دیروز دوشنبه مورخ ۱۴ مرداد ماه جمعی از مال باختگان مجتمع تجاری نور بندرعباس با حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند ، آنان که برای رسیدن به حق خود در اتاق هر مسئولی را زدند […]

(بابک پارسا)

✅به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون؛
?دیروز دوشنبه مورخ ۱۴ مرداد ماه جمعی از مال باختگان مجتمع تجاری نور بندرعباس با حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند ، آنان که برای رسیدن به حق خود در اتاق هر مسئولی را زدند ، این بار برای حل مشکلاتشان از نماینده ولی فقیه کمک خواستند .

این مال باختگان در حالی به دیدار حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده رفتند که بیش از دوازده سال از سرمایگذاریشان در این مجتمع تجاری میگذرد اما به دلایلی نه تنها این مجتمع احداث نگردیده بلکه در مدتی است که کلا” روند احداث آن راکت مانده است .

بعد از گفتگو با جمعی از مالباختگان یک جمله بین همه آنها مشترک بود ؛ ” دیگر به چه کسی میتوان اعتماد کرد ؟! ” این افراد با اشاره به اینکه ما اعتماد کردیم و دوازده سال قبل سرمایه هایمان را دست سازندگان دادیم ، بیان داشتند متاسفانه برخی با رانت خواری و اعمال نفوذ مانع به ثمر رسیدن این مجتمع شدند و سرمایهایمان را در جاهای دیگر و در راستای منافع شخصیشان استفاده کردند .

واقعا دیدن بغض و اشک پدری که دوازده سال قبل تمام داراییش را در این مجتمع سرمای گذاری کرده و همکنون بعد از این همه سال صاحب هیچ چیز نیست ، درد آور است ، اشکهای مادری که دست بر آسمان کرده و باعث و بانی های های این مشکلات را نفرین میکند ، درد آور است .

به راستی چرا تا کنون و بعد از گذشت ۱۲ سال و احداث نشدن این مجتمع ، کسی با خاطیان این پروژه برخورد قانونی نکرده است !!؟؟ ، یعنی مشکلات پیش آمده در سرمایگذاری و احداث این پروژه اینقدر بزرگ و لاینحل بوده که هیچ کس تا کنون نتوانسته قدمی برای سرمایگذاران این مجتمع بردارد ؟؟!! مگر چه کسی و ظا چه کسانی پشت پرده این مشکلات بوجود آمده بوده و هستند که این موضوع دوازده سال به طول انجامیده ؟؟

چیزی که مبرحن است ، قدرت بالای خاطیان این پروژه است ، چرا که اگر غیر از این بود بعد از گذشت ۱۲ سال سرمایگذاران کماکان سردرگم و بلاتکلیف نبودند ، به راستی در دولت عدل علی (ع) که زیر پرچم آزادگی اباعبدالله الحسین علیه السلام است ، این چنین حق خوری ها درست است؟

وقتی با جمعی از این سرمایگذاران مال باخته صحبت میکردم ، نکته جالبی را شنیدم ، این مالباختگان با این همه ظلمی که به آنها شده بود ، اعلام کردند ما هیچ وقت نخواستیم این موضوع به رسانه های معاند کشانده شود و دشمن شاد شویم ، ما هیچ وقت نخواستیم هیزم در آتش دشمنان قسمخورده این کشور بریزیم ، چرا که ما همگی زیر پرچم ولایت ایستاده و به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داریم ،
شنیدن این جملات از زبان این مالباختگان حس غرور به من داد ، چقدر مناعت طبع این عزیزان بالاست و اینکه بعد از دوازده سال سرمایگذاری در پروژه ای که در حال حاضر هم نمی دانند صاحب آن هستند یا نه ، ولی اعتقادادشان را زیر پا نگذاشته اند .

در بین مالباختگان از همه اقشار جامعه دیده میشد ؛ روحانی ، دکتر ، فرهنگی ، مهندس، کارمندان بازنشسته ، زنان خانه دار و … و البته طبق گفته حاضرین چندین نفر از اعضاء هم از دنیا رفته بودند .

طی دیدار این سرمایگذاران مال باخته با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده قول داد تا جایی که توان داشته باشد از مال و سرمایه این افراد صیانت نماید ، اما نکته مهم اینجاست که چرا تا کنون قوه قضائیه متهمان اصلی را مجازات نکرده است ؟؟!!

در هر صورت زیبنده ی پایتخت اقتصادی ایران نیست که چنین مشکلاتی را در آن شاهد باشیم، استان هرمزگان بهترین بستر برای سرمای گذاری های بزرگ و کوچک است و محل مناسبی برای سرمایگذاران داخلی و خارجی است ، ضمن آنکه دکتر همتی استاندار محترم استان هرمزگان ، نیز همواره در تلاش است که رونق اقتصادی و سرمای گذاری را دراین استان بیشتر کند ، و در این اوضاع، افرادی که مسبب این مشکلات اقتصادی می شوند در واقع خائنین به دولت و نظام هستند ، چرا که این افراد سرمایگذاران را برای ورود به این استان دلسرد میکنند .

در پایان امیدواریم بعد از گذشت این دوازده سال ، سرمایگذاران پروژه مجتمع تجاری نور به حق و حقوق از دست رفته خود برسند ، و خاطیان این پروژه نیز به دست قانون مجازات شوند .