د. خرداد ۲ام, ۱۴۰۱

مجلل ترین شناور تفریحی ایران

1 دقیقه خوانده شده

مجلل ترین شناور تفریحی ایران

 (( بابک پارسا ))

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مجلل ترین شناور تفریحی ایران روزهای پایانی مراحل ساخت خود را در مجموعه کشتی سازی طی می کند ، این شناور بزرگ بی شک شیکترین و کاملترین شناور تفریحی ایران و منطقه خواهد بود و به زودی در استان هرمزگان آماده خدمات رسانی به هموطنان علاقمند به گردشگری دریایی خواهد شد .

استان هرمزگان ، مرکز تفریحات دریایی ایران ، رفته رفته و با سرمایگذاری بخش خصوصی و البته با حمایت استاندار هرمزگان ، دکتر فریدون همتی ، در حال پیشرفتهای خوبی در این حوزه می باشد ، هر چند هنوز کاغذ بازی های اداری دست و پای برخی از سرمایگذاران را بسته است ، اما بزودی با به آب انداختن این شناور تفریحی مردم ایران از خدمات این شناور شکیل بهرهمند خواهند شد ، البته سابق بر این یک شناور نروژی ( البته با مالکی ایرانی ) وارد بندرعباس و بندر شهید حقانی شده است که البته این شناور نیز منتظر انجام کارهای اداری برای خدمات رسانی به مردم می باشد .

 لذا از مسئولین ذیربط لنتظار می رود با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و ورود گردشگران به استان هرمزگان ، هر چه سریعتر اقدامات لازم را جهت بهره برداری از این دو شناور را انجام دهند . لازم به ذکر است شناور تفریحی که در کشتی سازی در حال آماده سازی می باشد ، نمونه ای زیبا و با مهندسی بی نظیر است که می توان آنرا یکی از افتخارات اخیر کشور در حوزه گردشگری دریایی دانست .

 

شناور( نوورد فولدا ) که ساخت کشور نروژ می باشد نیز توسط یک سرمایگذار داخلی خریداری شده است و امید تا پایان سال جاری در حوزه گردشگری در خدمت علاقمندان به گردشگری دریایی قرار گیرد ، هرچند نباید از حمایتهای دکتر همتی ، استاندار محترم استان هرمزگان غافل شد ، چرا که ایشان تاکید زیادی به رونق گردشگری دریایی داشته و دارند . البته شایان ذکر است دکتر برومند ، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان و معاونت گردشگری استان ، خانم مهندس اتابک با جدیدت در حال بهربرداری از این دو شناور تفریحی هستند ، امید است همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی کشورمان ، شاهد فعالیت این دو شناور تفریحی در استان هرمزگان نیز باشیم .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *