د. مهر ۱۱ام, ۱۴۰۱

«محله به محله»، طرحی برای تحول در محلات بندرعباس

1 دقیقه خوانده شده

یکی دیگر از مراحل طرح«محله به محله» با حضور شهردار، مدیران مناطق سه‌گانه و جمعی از روسا و مدیران سازمان‌های وابسته به شهرداری در سه محله بندرعباس اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، موسی عیدزاده، مدیر دفتر حوزه شهردار شهرداری بندرعباس در حاشیه اجرای طرح محله به محله اظهار کرد: این طرح از ابتدای مدیریت کنونی شهرداری بندرعباس با هدف تسریع در سامان‌بخشی به محلات در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این مرحله از طرح یک محله از هر منطقه شاهد ارایه خدمات بوده است، افزود: این خدمات علاوه بر خدماتی است که شهرداری به صورت روزانه به شهروندان ارایه می‌کند.

مشاور شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: محلات ششصد دستگاه در محدوده منطقه سه، درخت سبز در منطقه دو و همچنین آزادشهر در محدوده خدماتی منطقه یک شهرداری بندرعباس شاهد برگزاری این طرح بوده است.

عیدزاده ادامه داد: در اجرای این طرح علاوه بر نیروهای مناطق سه‌گانه، سازمان میادین میوه و تره بار، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر نیز وظایفی به منظور عرضه میوه و تره‌بار با قیمت مناسب، فرهنگ شهروندی، اهدای نهال و غیره بر عهده دارند که شهروندان از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

وی تاکید کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات محلات شهر مربوط به حوزه های دیگر خدمات‌رسان است که در این طرح علاوه بر دیدار چهره به چهره اهالی محله با شهردار و پیگیری مشکلات در حوزه شهرداری، مشکلات از سایر دستگاه‌های مربوطه نیز پیگیری می‌شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *