ج. اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۹

مدیران فرهنگی هرمزگان درگیر فعالیت های سخت افزاری هستند

رئیس حوزه هنری هرمزگان گفت: مدیران فرهنگی هرمزگان درگیر فعالیت های سخت افزاری هستند.

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون ،انوشیروان پیشدار در نشست مشترک مدیران فرهنگی هرمزگان با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس بیان داشت: توزیع بودجه های فرهنگی در کشور ناعادلانه است و باید توجه بیشتری به سازمان ها و ادارات فرهنگی در استان ها شود. متاسفانه بخشی از بودجه های فرهنگی به موسسات فرهنگی تخصیص می یابد که در استان هرمزگان هیچ پایگاه و تاثیری ندارد.

وی با بیان اینکه بیشتر بودجه های فرهنگی در تهران متمرکز شده است، عنوان کرد: تمرکز بودجه فرهنگی در تهران و تخصیص به موسسات خاص یک آسیب جدی در حوزه فرهنگی است. متاسفانه اندک بودجه فرهنگی در مقایسه با استانهای دیگر به صورت نابرابر اختصاص می یابد. از کمیسیون فرهنگی مجلس توقع داریم از اعتبارات فرهنگی دفاع کند.

پیشدار اظهارداشت: ۸۰ درصد مدیران فرهنگی استان درگیر مسائل سخت افزاری است. زمانی برای فکر کردن و صرف انرژی بر حوزه های دیگر فرهنگی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری در استان هرمزگان هنوز یک ساختمان ندارد و در ساختمان استیجاری مستقر است. ۴۰ سال از انقلاب می گذرد و هنوز حوزه هنری به عنوان متولی فرهنگ انقلابی فاقد ساختمان اداری در استان هرمزگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس