پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در جلسه شورای اداری

1 دقیقه خوانده شده

توجه به سلامت کاری، شایستگی های حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی، سه رویکرد مهم اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر رعایت سه اصل مهم سلامت کاری، شایستگی های حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی توسط کارکنان این اداره کل در راستای تحقق اهداف و برنامه های مقام عالی وزارت تاکید کرد.
“هادی ابراهیمی” در اولین جلسه شورای اداری این اداره کل در سال جاری که با حضور معاونان و روسای شهرستانهای تابعه برگزار شد، افزود: با توجه به مسوولیت سنگین این اداره کل و گستردگی جامعه هدف، منافع این اداره کل بر اساس منشور مقام عالی وزارت در اولویت قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه شفافیت و همراهی همه کارکنان در راستای برنامه های مقام عالی وزارت از اصول کاری است، بیان داشت: برای تحقق این امر، برنامه محوری، رعایت شاخص های عمومی و اختصاصی، شناسایی چالش ها و فرصتها و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف، امری ضروری است.
ابراهیمی، اعتماد و وفاداری افراد، رعایت صداقت و همکاری، تحول و خلاقیت و مدیریت نوآورانه را یکی دیگر از اصول کاری عنوان کرد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در ادامه با بیان اینکه تمام فعالیت های این اداره کل بر اساس حفظ اشتغال، ایجاد فرصت های شغلی و صیانت از نیروی کار است، گفت: توجه به اصل کارآفرینی در آموزش، ترویج در بعد کارآفرینی و اکوسیستم کارآفرینی، نگاه علمی به اصل اشتغال با توجه به نقشه راه، تجمیع شایستگی ها و استفاده از توان کارشناسی سایر دستگاهها و بخش خصوصی، توجه به نقش شرکای اجتماعی ضروری است.
وی همچنین بر تعامل با دستگاههایی اجرایی و فرمانداران در شهرستانها، توجه به روابط کارگر و کارفرما، اصول ایمنی و صیانت از نیروی کار، تحول در بخش تولید و اشتعال استان از طریق تعاونی ها، ضرورت ورود بخش تعاون به استارت آپ ها و شرکت های نوبنیان، تسهیل فضای کسب و کار و برطرف کردن موانع پیش روی کارآفرینی تاکید کرد.
در این نشست، گزارش عملکرد سال ۹۷ ادارات شهرستان، گزارش تحلیلی تیم خودارزیابی سال ۹۷، گزارش عملکرد سال ۹۷ و گزارش عملکرد سال ۹۷ و برنامه عملیاتی ۹۸ و پیشنهادهایی نیز در این خصوص ارائه شد.
قابل ذکر است بر اساس گزارشهای تیم خودارزیابی و گزارش عملکرد سال ۹۷، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب، نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک و نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی پارسیان به ترتیب بعنوان ادارات برتر در بین ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های تابعه معرفی و در این نشست از روسای این شهرستانها با حضور مدیرکل تقدیر شد

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *