مدیری بومی است که بهترین خدمت را به مردم داشته باشد

بابک پارسا به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور در اداره کل راه آهن هرمزگان بیان کرد : به همه همکاران در اداره کل راه آهن هرمزگان خدا قوت عرض میکنم که با شرایط موجد در هرمزگان تلاش و […]

بابک پارسا

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور در اداره کل راه آهن هرمزگان بیان کرد : به همه همکاران در اداره کل راه آهن هرمزگان خدا قوت عرض میکنم که با شرایط موجد در هرمزگان تلاش و کوشش بسیاری را انجام میدهند، ضمن اینکه از اصحاب رسانه استان نیز کمال تشکر را دارم

رسولی ادامه داد : راه آهن جمهوری اسلامی ایران وضعیت خوبی را دارد ، در ماه های اخیر توفیقات ارزشمندی را بدست آوردیم که منجر به رونق تولید و ارز آوری مناسب خواهد شد ، وی گفت : اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد تومن در جت ساخت واگن اختصاص یافته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود : نمایشگاه ریلی خوبی را برگزار کردیم ، وی ضمن بیان اینکه در خیلی از موارد به خودکفایی رسیده ایم ، اعلام کرد خوشبختانه تولید ملی سوزن ریلی را برای اولین بار در کشور شاهد هستیم که این مهم نشان از انگیزه و تلاش بالای زحمت کشان این عرصه دارد . همچنین با عث افتخار است که اعلام کنم راه آهن جمهوری اسلامی ایران در دستیابی سیستم سیگنالی جزء ۸ کشور دنیا می باشد ، ضمن اینکه در ساخت ریل هم در حال رسیدن به خودکفایی هستیم و نیز در ساخت سیستم های ترمز و چرخ نیز در حال رسیدن به خودکفایی هستیم .

سعید رسولی تصریح کرد : سال اقتصادی سختی را در حال گذراندن هستیم اما با همه سختی ها پیشرفت و توسعه راه آهن جمهوری اسلامی ایران همچنان در حال انجام است وی گفت : هرمزگان استان بسیار مهمی است و اداره کل راه آهن هرمزگان بسیار حائز اهمیت است و امکانات و نیروی انسانی باید تامین گردد .

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد : از آقای دکتر همتی استاندار محترم نیز همکاری خوبی با راه آهن جمهوری اسلامی در استان هرمزگان دارند ، و یکی از دغدغه های ایشان توسعه و پیشرفت راه آهن استان هرمزگان می باشد ، رسولی در خصوص رتبه بندی ادارات کل راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد : رتبه بندی مناطق را در دستور کار داریم، همچنین در حوزه توسعه راه آهن استان هرمزگان ، اقدامات خوبی در حال انجام است ،
ایشان اعلام کرد : بالابردن انگیزه کارکنان و پرسنل در دستور کار قرار دارد چرا که نیروی انسانی راه آهن بزرگترین سرمایه این مجموعه است .

سعید رسولی اظهار داشت : آمار عملکردی راه آهن بسیار مثبت است اما باید همچنان در کنار مدیریت هزینه ، بهره بری بیشتر را هم انجام دهیم ، وی گفت : در سه ماهه نخست سال جاری علی الرقم تحریمها ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران پیشرفتهای خوبی داشته است .

معاون وزیر راه و شهرسازی اذعان داشت : بیش از دو میلیون و ده هزار نفر جابجایی مسافر را شاهد بودیم و این یک آمار خوب است ، هرچند ظرفیت راه آهن بیشتر از این میباشد .

سعید رسولی در خصوص اهمیت نقش راه آهن گفت : در دوران هشت سال دفاع مقدس ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران نقش سازنده ای داشت، همکنون نیز با خطوط ترانزیتی ارز آوری خوبی برای کشور داریم ، لذا خدمت در راه آهن افتخاری بزرگ است.

این مقام مسئول ادامه داد : راه آهن در نظم و انظباط همواره باید در اوج باشد ، وی افزود : در یک زمانی بهترین امکانات متعلق به راه آهن بوده است ، امروز هم این رفاه و امکانات باید متعلق راه آهن باشد ، همچنین امیدوارم اداره کل راه آهن هرمزگان دارای یک سالن اجتماعات خوب شود .

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : مدیر بومی و کارشناس بومی کسی است که بهترین خدمت را به آن شهر نماید ، ایشان ضمن موافقت با نصب دوربین های مداربسته در ایستگاه راه آهن بندرعباس گفت : امنیت پایدار زمانی اتفاق می افتد که اوضاع معیشت مردم درست شود
توسعه اقتصاد و اشتغال منجر به امنیت بیشتر خواهد شد ، ضمن اینکه از پلیس راه آهن تشکر میکنم که تلاش زیادی را انجام میدهند .

سعید رسولی بیان کرد : میتوان با اجرای طرح های زود بازده اقتصاد را پویا کرد ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید از محل درآمدهای خود ، مخارجش را تامین کند ، لذا درآمدزایی در این مجموعه بسیار حائز اهمیت است ، وی خاطرنشان کرد : من و هنه مدیران راه آهن جمهوری اسلامی ایران، چشم به دست همکارانم در مجموعه راه آهن است که روزهای خوبی و پیشرفتهای محسوسی را شاهد باشیم