مدیر سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان : قدردان و سپاسگزار اصحاب رسانه هرمزگان هستم

پیدا کردن راهی برای تقویت معاش همکاران رسانه ای دراین روزهای شاد آرزوی مدیر بسیج رسانه هاست سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند، سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و […]

پیدا کردن راهی برای تقویت معاش همکاران رسانه ای دراین روزهای شاد آرزوی مدیر بسیج رسانه هاست

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند، سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه گرجهانی قرار داده اند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

سلام بر شهید صارمی که سالروز شهادتش روز خبرنگار نامیده شد، سلام بر یوسف دقت شهید شاخص رسانه استان هرمزگان، سلام برهمه اصحاب رسانه استان هرمزگان.

رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

خبرنگار باید بداند و می داند که آن کس که آگاه تر است مسؤول تراست، شما همکاران بزرگوار وزحمتکش بنده مسؤول در قبال ملت و استان، مسؤول در قبال باورها و اعتقادات مردم، مسؤول در قبال منافع ملی، مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه ای بیگانه به مرزهای فرهنگی، مسؤول در قبال اخلاق جامعه ، مسؤول در قبال کژاندیشی و کژ رفتاری های اداره کنندگان استان هستید.

همکاران عزیزوپرتلاش من، این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی آفریند بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای شما هموار و هموارتر می سازد.

روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر افرادی که حقیقت را آشکار می کنند، حامی انسان ها در برابر غیر انسان ها، و جز خبرنگارانی هستید که وجدان بیدار استان و تصویرگر زمان می باشید، تبریک می گویم.

۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، شهید دقت، دشتی و مرحوم کرمی، و دبیری نژاد که در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه حرکت کردند، ارج می‌نهم.

 روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند.

روزت مبارک خبرنگار ….

مرتضی پیروی منش مدیر سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان