مدیر کل شیلات هرمزگان در حاشیه بازید از بندر صیادی حسینه: ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت آماده بهره برداری شود

مدیر کل شیلات هرمزگان در حاشیه بازید از بندر صیادی حسینه: ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت آماده بهره برداری شود مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و  رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگانی  از بندر صیادی حسینه بازدید کرد. به گزارش پایگاه […]

مدیر کل شیلات هرمزگان در حاشیه بازید از بندر صیادی حسینه:

ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت آماده بهره برداری شود

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و  رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگانی  از بندر صیادی حسینه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از، روابط عمومی شیلات هرمزگان،عبدالرسول دریایی در بازدید از این بندر صیادی با بیان اینکه این بندر صیادی با حدود ۷۰ فروند شناور صیادی و بالغ بر ۴۳۰ نفر صیاد نقش بسزایی در صید و صیادی استان دارد گفت: خدمت رسانی هرچه بیشتر در بنادر صیادی استان به جامعه صیادی در دستور کار شیلات هرمزگان قرار دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت این بندر صیادی و همچنین جامعه صیادی این بندر صیادی،اتمام ساخت و به بهره برداری رساندن ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت سال جاری در دستور کار پیمان کار قرار گیرد.

دریایی همچنین در این بازدید گفت:در تلاش هستیم در  قالب پروژه های پیشنهادی ۱۴۰۰ و  با  تامین اعتبار لازم، توسعه و ساماندهی بندر صیادی حسینه در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین با اعضای تعاونی صیادی بندر صیادی حسینه و جمعی از صیادان این بندر دیدار کرد و  گفت: امید است با رعایت بیش از پیش قوانین و مقررات صید و صیادی پایدار، شاهد ارتقای صید و صیادی در این بندر صیادی باشیم.

مدیر کل شیلات هرمزگان  و هیئت همراه همچنین از سردخانه، ساختمان در حال احداث مدیریت بندر ، بازوی اسکله بندر صیادی و… این بندر صیادی بازدید کرد.
گفتنی است بندر صیادی حسینه در ۶۰ کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه واقع شده است.

 

بابک پارسا ///