د. مرداد ۲۴ام, ۱۴۰۱

مراسم افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر کشوری اسکیت برگزارشد

1 دقیقه خوانده شده
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ،محمودرضاامیاری مدیرکل ورزش وجوانان ضمن تبریک بمناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت (ص) و امام جعفرصادق(ع)اظهارداشت:المپیاد استعدادهای برترورزشی از ۲۹آبان در سراسرکشور و در همه رشته های ورزشی آغاز شده و تا۹آذرماه ادامه دارد که در استان هرمزگان ۳۵رشته ورزشی در قالب ۶۵ تیم ورزشی ،۳۰تیم بانوان و ۳۵تیم آقایان به سراسر کشور اعزام شدتد.
وی ادامه داد: امیدوارم ورزشکاران هرمزگانی استعدادهای خود را در رشته های مختلف ورزشی را نشان دهندزیرا واقعا ورزشکاران هرمزگانی از استعداد و ظرفیت های بسیار بالایی برخوردارند.
امیاری تصریح کرد: استان هرمزگان نیز میزبان دو رشته ورزشی والیبال ساحلی پسران و اسکیت پسران و دختران نیز می باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان بیان داشت: استان هرمزگان ظرفیت های زیادی را دارد و دو میزبانی والیبال ساحلی و اسکیت را هرمزگان بر عهده داشته است.
سپس هاشمی نماینده مردم هرمزگان در مجلس بیان داشت: تشکر می کنم از همه کسانی که میزبانی این دوره از رقابتها را بر عهده داشته اند تشکر میکنم
وی ادامه داد: ایران اسلامی ما سرشار از استعداد و توانمندی است،باید در پرورش این استعداد ها تلاشهای مضاعفی کنیم.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: استان هرمزگان در نیمه دوم سال هوا و فضای مناسبی برای میزبانی مسابقات دارد و امیدواریم وزارت ورزش و جوانان و استاندار زیرساخت های مناسبی را برای همه ی ورزش های کشور فراهم آورند تا بتوانیم میزبانی مسابقات را در نیمه دوم سال داشته باشیم.
هاشمی تصریح کرد:ما به ورزش باید بیشتر از این اهمیت دهیم زیرا ما در همه ابعاد مختلف می توانیم از این ورزشکاران،ظرفیت ها و استعدادها استفاده نماییم.
وی با بیان اینکه اسکیت یک ورزش مفرح و با نشاطی برای بچه ها می باشدخاطرنشان کرد:ورزش هایی که شادی آور و با نشاط هست راباید بیشتر در جامعه فعال کنیم.
در پایان از قهرمانان این مسابقه تجلیل بعمل آمد.
لازم به یادآوری است المپیاد اسکیت پسران به میزبانی بندر عباس ۲تا۳آبان با حضور۲۷استان و۱۹۴ورزشکار برگزارشد و مسابقات اسکیت دختران نیز ۵و۶آبان نیز برگزار می شود.
گفتنی است مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور محمدرضایی رئیس فدراسیون اسکیت،هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس،امیاری مدیرکل ورزش وجوانان و معاونین،نظری رئیس هیئت اسکیت وسایرین در پیست اسکیت خلیج فارس برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *