ی. بهمن ۵ام, ۱۳۹۹

مراسم تجلیل از بازنشستگان راه و شهرسازی استان هرمزگان برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها ،مراسم جشنی با حضور مدیرکل، معاونین و تعدادی از مدیران شورای حمل و نقل استان هرمزگان و خانواده بازنشتگان اداره کل راه و شهرسازی به منظور تجلیل از مقام بازنشستگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این مراسم مهندس غلامحسین شیری مدیرکل راه و شهرسازی ضمن تبریک این روز و با اشاره به جایگاه مهم بازنشستگان اظهارداشت: بازنشستگان جزء سرمایه های جامعه هستند که باید از تجربه‌های ارزشمند آنان استفاده نمود. وی، نیروی انسانی را جزء ارکان اصلی هر سیستم و ارگانی برشمرد و تصریح کرد: همه بازنشستگان با هر درجه علمی، مدرک یا پست سازمانی برای ما مهم و حائز اهمیت هستند.

شیری افزود: امروز افتخار می‌کنم که جشن ۵۳ نفر از بازنشستگان راه و شهرسازی هرمزگان را که در سال ۹۷ به افتخار بازنشستگی نائل شدند را برگزار می‌کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان ادامه داد : امروز راه و شهرسازی هرمزگان به شهادت همه کسانی که از بیرون نگاه می کنند، در بین ادارات خوب مطرح است و این حاصل تلاش و زحمات شما کارکنان راه و شهرسازی است.

سپس در پایان مراسم، طی آیینی تقدیرنامه و هدایایی به رسم یاد بود، توسط مدیر کل راه و شهرسازی و مدیران شورای حمل و نقل به همکاران تازه بازنشسته شده تقدیم گردید.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس