پ. آذر ۱۰ام, ۱۴۰۱

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو:تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس انجمن نیو کونگ فو استان در آمادگی کامل است.

1 دقیقه خوانده شده

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو:

تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس انجمن نیو کونگ فو استان در آمادگی کامل است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس ، مسلم عاشوری رئیس هیئت در این زمینه گفت: تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس محترم انجمن نیو کونگ فو استان با تمرینات منظم در محیط باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خصوصا در ۶ ماهه اخیر در آمادگی کامل است.

مسلم عاشوری در ادامه افزود: تمرینات تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس در محیط باز با انجام حرکات کششی و اجرای فرم می باشد و به این صورت آمادگی جسمانی و تکنیکی خود را حفظ کرده اند و با تغییر رنگ بندی وضعیت کرونا به شرایط مطلوب و بازگشایی باشگاهها تمرینات را فشرده تر انجام خواهند داد.

رئیس هیئت کونگ فو در پایان بیان کرد: تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با زحمات استاد سهیلا صبوری رئیس محترم انجمن نیو کونگ فو در استان بطور مستمر در مسابقات و همایش های مجازی که این هیئت برگزار کرده حضور فعال داشتند به طوری که نظر جامعه ورزشی شهرستان و استان را به خود جلب کرده اند.

 

مهساپارسا////

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *