ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

مشکلات ارتباطی مناطق روستایی بشاگرد با جدیت پیگیری شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان :

مشکلات ارتباطی مناطق روستایی بشاگرد با جدیت پیگیری شود

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: مسئولان شرکت مخابرات و ارتباطات، مشکلات ارتباطی مربوط به پوشش مخابراتی و آنتن دهی در مناطق روستایی را با جدیت هر چه بیشتر پیگیری و فهرست کاملی از روستاهای فاقد پوشش اینترنت و تلفن تهیه شود و برای رفع مشکل آنها در کوتاه مدت اقدام شود.

نازنین شیبانی تذرجی در دومین جلسه رسیدگی به مسائل توسعه شبکه ارتباطی و فناوری شهرستان بشاگرد عنوان کرد: براساس هماهنگی‌های به عمل آمده مشکل اینترنت در روستاهای پر جمعیت شهرستان بشاگرد با تقویت ایستگاه‌های مخابراتی موجود در شهرستان برطرف و روستاهای کم‌جمیعت نیز به تدریج با ایجاد زیرساخت‌های لازم شاهد پوشش مناسب اینترنت خواهند بود.

وی ادامه داد: در روستاهای بالای ۲۰ خانوار درشهرستان بشاگرد امکانات تلفن همراه و ثابت خانگی ایجاد شده است.

شیبانی با اشاره به اینکه توسعه بشاگرد یکی از اولویت مهم استاندارهرمزگان است افزود : در تلاش هستیم که زیرساخت های مناسب برای رفع مشکل اینترنت در مناطق روستایی زیر ۲۰ خانوار را در استان ایجاد کنیم تا بتوانیم مشکلات ارتباطی را رفع و بستر مناسب برای ارائه خدمات نوین ارتباطی را فراهم کنیم.

معاون استاندارهرمزگان با تاکید بر حق استفاده تمامی دانش‌آموزان مناطق محروم از آموزش مجازی تصریح کرد: با جانمایی و نصب آنتن جدید تقویتی در روستاهای بشاگرد ، مشکل دانش آموزان روستایی که برای ادامه تحصیل به فضای مجازی دسترسی ندارند حل خواهد شد.

گفتنی است؛ جلسه بررسی مشکلات زیر ساختی و ارتباطاتی شهرستان بشاگرد بصورت ماهیانه برگزار خواهد شد و برای رسیدن شهرستان بشاگرد به شرایط مطلوب گزارشات بررسی خواهد شد.

بابک پارسا////

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس