پ. آبان ۸ام, ۱۳۹۹

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خبر داد: نمایندگان دستگاه ها و ادارات مورد تقاضاى مردم در شهرستان سیریک مستقر می شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خبر داد:

نمایندگان دستگاه ها و ادارات مورد تقاضاى مردم در شهرستان سیریک مستقر می شوند

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ظرف ده روز آینده نمایندگان دستگاه های مورد تقاضای مردم در این شهرستان مستقر خواهند شد .

نازنین شیبانی تذرجی در جلسه ضرورت استقرار ادارات در شهرستان های تازه تاسیس افزود: ادارات کل استان هرمزگان نیز نسبت به استقرار ادارات زیرمجموعه خود در شهرستان سیریک و رفع نیازهای اداری شهروندان اقدام نمایند .

وی با اشاره به تاکید استاندار هرمزگان به استقرار ادارات در شهرستان های تازه تاسیس ، افزود : ظرف ده روز آینده نمایندگان دستگاه های مورد تقاضای مردم در این شهرستان مستقر خواهند شد ، تا اهالی این منطقه مجبور نباشند برای انجام امور اداری خود به نقاط مختلف استان هرمزگان عزیمت نمایند.

نازنین شیبانی به اهمیت منطقه سیریک در شرق استان اشاره کرد و بیان داشت : لازم است هر چه سريعتربرای حفظ این منطقه با ویژگی های منحصر به فرد ، مدیران پای کار بیایند و بسترهای لازم برای توسعه سواحل مکران را هموار کنند.

وی نزدیک ترین راه به اشتغال را مهارت آموزی دانست و خاطر نشان کرد : افرادی که مهارت دارند از شانس بالایی برای داشتن شغل برخوردارند در همین راستا دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای برای مناطق سیریک برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد : اگر افراد دارای مهارت در استان نداشته باشیم، قطعا توسعه هرمزگان دچار اختلال می شود و یکی از ارکان مهم توسعه هر کشور تعداد نیروی ماهر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه پاسخگویی به مطالبات مردم وظیفه مدیران است خاطر نشان کرد : دولت گرفتاری‌های مردم را حس می‌کند و برای رفع آن‌ها به کمک خود مردم تلاش می‌کند.

وی افزود: همکاری مدیران و تعامل سازنده آنها با همدیگر به پیشرفت استان کمک خواهد کرد.

به دستور معاون استاندار در جلسه تعیین وضعیت استقرار ادارات در شهرستان سیریک مقرر گردید ظرف ده روز آینده ادارات کل استان هرمزگان نیز نسبت به استقرار ادارات زیرمجموعه خود در شهرستان سیریک اقدام نمایند.

 

بابک پارسا ///

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس