د. اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۹

معاون فرماندار بندرعباس : کارگران نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند


معاون فرماندار بندرعباس : کارگران نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند.
معاون فرماندار بندرعباس گفت:کمیسیون کارگری با رویکرد حل معضلات محیط‌های کارگری به دنبال حفظ ثبات و تعادل در زمینه اشتغال است.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، جلسه کمیسیون کارگری به ریاست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس در سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
معاون سیاسی فرماندار بندرعباس این جلسه اظهار داشت : کارگران به عنوان تولید کنندگان واقعی در عرصه اقتصادی نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند و حل مشکلات آنها از دغدغه های اصلی این کمیسیون است.
فرزاد ابراهیمی در ادامه یادآور شد : رفع دغدغه کارگران و مسائل و مشکلات محیط های کارگری در دستور کار این کمیسیون قرار گیرد دارد .
این مقام مسئول با بیان اینکه اشتغال‌زایی از اولویت برنامه‌های دولت به‌شمار می‌رود ، خاطرنشان کرد : کمیسیون کارگری با رویکرد حل معضلات محیط‌های کارگری به دنبال حفظ ثبات و تعادل در زمینه اشتغال است.
ابراهیمی در پایان کارگران را اقشار بسیار شریف و زحمتکش جامعه دانست و اظهارکرد: حل مشکلات کارگران و جامعه کارگری از دغدغه های مسئولان است و ضروری است در جهت حل مشکلات این قشر از جامعه تلاش مضاعف شود .

 

«بابک پارسا»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس