چ. آذر ۱۲ام, ۱۳۹۹

معاون محیط زیست دریایی وتالابهای سازمان حفاظت محیط زیست از جزیره هرمزبازدیدکرد

در این سفر یکروزه لاهیجان زاده ضمن بازدید از مرکز تحقیقات زیست محیطی شهید هرمزی باکارشناسان دریایی استان به گفتگو پرداخت
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، صبح امروز معاون محیط زیست دریایی کشور با حضور در جزیره هرمزبه همراه هیات همراه ازمکان های مختاف آن جزیره بازدید کرد.

لاهیجان زاده در سفر یک روزه خود به جزیره هرمزاز مرکز تحقیقات زیست محیطی شهید هرمزی (آزمایشگاه بیولوزی و بیوشیمی ) بازدید کرد. وی در ادامه در آن مرکز با مدیرکل و کارشناسان دریایی استان نشست و تبادل نظربرگزار شد . دراین نشست حبیب مسیحی تازیانی ضمن خیرمقدم به معاون دریایی سازمان حفاظت محیط زیست درادامه سخنان خود ارائه عملکرد آن مرکز به برخی از مشکلات و کمبودهای امکانات موجود پرداخت .
در ادامه ی این نشست لاهیجان زاده درسخنان خود براستفاده هرچه بهتر از ظرفیت ها وپتانسیل های موجود تاکید کرد. ما امروز شاهد رشد صنعت گردشگری وتوریسم در این جزیره هستیم که خود تاثیرگذار براقتصاد جوامع محلی می باشد.
وی افزود: سازمان های مردم نهاد زیست محیطی با توجه به ارتباط گسترده آن با آحاد جامعه از جمله جوامع محلی درهرمنطقه می توان در جهت اشاعه ، ترویج و حفاظت از محیط زیست و سایر اقدامات و گام های ارزنده زیست محیطی ، بسیار موثرباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس