معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به صورت سرزده از بندر صیادی بندرعباس بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان صبح امروز با همراهی مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری، فرماندار بندرعباس و جمعی دیگر از مدیران به صورت سرزده از بخش های مختلف بندر صیادی بندرعباس با هدف بررسی بازار ماهی بازدید کرد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در این […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان صبح امروز با همراهی مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری، فرماندار بندرعباس و جمعی دیگر از مدیران به صورت سرزده از بخش های مختلف بندر صیادی بندرعباس با هدف بررسی بازار ماهی بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در این بازدید با حضور در محل تخلیه ماهی های صید شده توسط لنجداران از نزدیک در جریان میزان صید ماهی توسط صیادان قرار گرفت.

دکتر حیدری در جریان این بازدید گفت: با توجه به فصل صید آبزیان کمبود ماهی در بازار استان نباید وجود داشته باشد و این ماده پروتئینی با قیمت مناسب به دست مردم استان برسد.

وی گفت: شیلات و تعاونی صیادان با برنامه ریزی مناسب و حذف واسطه ها و دلالان، تامین و عرضه ماهی در بازار استان را بیش از پیش مدیریت کنند تا این محصول با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان همچنین با حضور در جمع لنج داران و صیادان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

“بابک پارسا”