چ. آذر ۱۶ام, ۱۴۰۱

مهار آتش سوزی در منطقه حفاظت شده گنو

1 دقیقه خوانده شده
این ماموریت با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان و رئیس منطقه حفاظت شده گنو( منطقه اناران ) در محل حادثه با موفقیت انجام شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عبدالرضا دهقانی رئیس منطقه حفاظت شده گنو از آتش سوزی در منطقه مذکور خبرداد.
وی افزود: پس از مطلع شدن از وقوع آتش سوزی درمنطقه ، محیط بانان پاسگاه دوم وسوم سرمحیط بانی شهید محمد دهقانی به همراه جمعی از افرادمحلی با استفاده از امکانات اطفاءحریق (مشک آب پاش ، دمنده  وسایر وسایل ) پس از سختی های فراوان به دلیل صعب العبور بودن منطقه حادثه اطفاء حریق  را شروع نمودند که در این مرحله آتش سوزی نسبتا مهار شد.
در ادامه این ماموریت فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان به همراه جمعی از علاقمندان به طبیعت و ورزشکاران هیات کوهنوردی در محل حادثه حاضرشدند که در این مرحله آتش سوزی بطور کامل مهارشد .
وی ادامه داد:
در این آتش سوزی تعداد ۴۰۲ اصله بادام وحشی ، ۲۰اصله انجیر وحشی ،  ۱۵۰اصله زیتون ومقدار تقریبی ۸ هکتار ار اراضی با درخچه های مختلف خسارت دیدند .
در این گزرش عبدالرضا دهقانی از تلاش و حضور  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان وهمچنین  از اهتمام شورای اسلامی منطقه مزرعه ، چاهو وهیات کوهنوردی استان در که در اطفاء حریق همراه وهمیار محیط زیست استان بوده اند  تقدیر وتشکر کرد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *