پ. آذر ۱۰ام, ۱۴۰۱

مهراب رشیدی،مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان : خبرنگاران هرمزگانی خانه‌دار می‌شوند

1 دقیقه خوانده شده

بعد از نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان مقرر شد به خبرنگاران عضو این خانه که تاکنون مسکن و زمین دولتی دریافت نکرده‌اند، زمینی برای احداث مسکن تعلق گیرد.


به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان، «مهراب رشیدی» مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان بیان کرد: بعد از رایزنی‌های بسیار، توانستیم موافقت دریافت زمین برای احداث مسکن خبرنگاران را کسب کنیم.
وی ادامه داد: طی نامه‌ای که به جناب آقای دکتر همتی استاندار هرمزگان با موضوع اختصاص زمین برای خبرنگاران فاقد مسکن تقدیم کرده بودیم، وی با این درخواست خانه مطبوعات موافقت کرد و در زمان حضور وزیر راه و شهرسازی در هرمزگان توانستیم موافقت وی را نیز را در این رابطه دریافت کنیم.
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان ادامه داد: با مذاکرات متعدد با مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان بنا بر این شد که بعد از پایش اعضاء، به خبرنگاران عضو خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان که واجد شرایط دریافت زمین دولتی هستند، زمینی برای احداث مسکن تعلق گیرد.
رشیدی افزود: با توجه به اینکه خبرنگاران اقشار زحمتکش و کم‌درآمد جامعه به شمار می‌روند و صرفاً به خاطر علاقه به این حرفه در حال فعالیت هستند، دریافت زمین دولتی برای ایشان کمترین کاری است که می‌توان انجام داد.
وی خاطرنشان کرد: می‌توان گفت در دوران کرونا بعد از کادر درمان، خبرنگاران بیشترین نقش را در کنترل این اپیدمی داشتند و با آگاهی رساندن و انتشار مطالب آموزشی و پیشگیرانه نقش پررنگی در این وضعیت ایفا کرده اند.
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که با حمایت استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی بتوانیم نیاز اولیه زندگی خبرنگاران را که همانا مسکن است، فراهم کنیم،
رشیدی همچنین به توزیع بسته‌های معیشتی با کمک ستاد اجرایی فرمان امام بین خبرنگاران اشاره کرد و گفت: هرچند بسته‌های توزیع شده بین خبرنگاران بسیار ناچیز بوده است اما در تلاش هستیم در آینده خدمات بهتری را به این قشر تلاشگر ارائه دهیم.

بابک پارسا ///

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *