ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

مهرواره مجازی دستان دعا

در مراکز فرهنگی و هنری شماره۴ برگزار شد؛
مهرواره مجازی دستان دعا
مهرواره مجازی دستان دعا با هدف پرورش حس دینی، با همکاری مشترک مراکز ۴بندر عباس و قشم برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از؛ روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان مهرواره مجازی دستان دعا در مراکز فرهنگی هنری شماره ۴ و قشم برگزار شد.
فاطمه تقی زاده مربی مسول مرکز شماره ۴ بندر عباس گفت این برنامه مشترک با هدف رشد احساسی و مذهبی که یکی از عمیق ترین احساسات است بین اعضای مراکز ۴ و قشم برگزار شد.
وی افزود در این برنامه اعضا مراکز فرهنگی هنری کانون شماره ۴بندر عباس و قشم با حس نوع دوستی از لحظه های خوش دعای خود و اطرافیان فیلمبرداری کردند.
مربی مسول مرکز شماره ۴ افزود:
دعاها شامل:دعای دوستی،دعای پدر و مادر ،دعای سلامت برای کودکان جهان و….بود.
اعضای مرکز شماره ۴ وقشم در قالب ادبی،عکاسی،نقاشی،و نامه نگاری در این مهرواره شرکت کردند.
همچنین فرحناز شهنوازی مسول مرکز قشم گفت با توجه به اینکه بچه ها در دوره کودکی یک پایه و مبانی اولیه شان پی ریزی می شود و با توجه به فطرت الهی اعضا،پرورش باورهای دینی و زمینه آشنایی با خدای متعال این برنامه اجرا شد.
شهنوازی در مورد شیوه اجرای این مهرواره افزود: مسول مرکز قشم به اجرای رو خوانی کتاب و قصه گویی دعای موش کوچولو و بهار دوستی را برای بچه های مرکز ۴ اجرا کرد.
و تقی زاده مسول مرکز شماره ۴ بندرعباس ضمن تهیه پوستر مجازی این مهرواره به اجرای فعالیت نقاشی و رو خوانی کتاب دعاهای زمینی پدر بزرگ برای اعضای مرکز قشم‌پرداخت.
شهنوازی اضافه کرد: در پایان ۸۰ اثر از اعضا به مسولین دو مرکز ارسال شد و سه اثر از هر مرکز برگزیده اعلام شد که جوایز در زمان بازگشایی مراکز به برگزیدگان اهدا می گردد.

بابک پارسا///

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس