د. خرداد ۲۴ام, ۱۴۰۰

درگیری در بلوار سمیه!!! مهندس موحدی نژاد در خصوص درگیری یکی از ماموران خدمات شهری با میوه فروش سیار واقع در بلوار سمیه بیان کرد

مهندس موحدی نژاد ، معاونت خدمات شهری شهرداری مرکزی بندرعباس ، در خصوص درگیری یکی از ماموران خدمات شهری با میوه فروش سیار واقع در بلوار سمیه بیان کرد :
بعد از شنیدن خبر درگیری در یکی از پرسنل خدمات شهری با خودروهای فروش میوه در بلوار سمیه که منجر به درگیری شده بود ، همراه با آقای جهانبخش در بیمارستان و محل درگیری حضور پیدا کردیم و طی پرسجو محلی و چک کردن دوربینهای محل متوجه شدیم درگیری کاملا” شخصی بوده است و ارتباطی به ماموریت شهرداری و خدمات شهری نداشته است. هرچند اعلام میکنم برای ماموران سدمعبر و جلوگیری از تخلفات کلاسهای آموزشی و توجیهی برگزار میشود.

مهندس موحدی نژاد اذعان داشت این درگیری بعد از ساعات کاری بوده است و ارتباطی با ماموریت ذاتی این افراد نداشته است، وی تصریح کرد ؛ البته از این موضوع اتفاق افتاده ابراز ناراحتی میکنم و بطور یقیین با آن پرسنل خدمات شهرداری برخورد قاطع خواهد شد که حتی خارج از ساعت کاری ، آن هم با لباس فرم شهرداری، چنین رفتار زشت و ناپسندی را از خود بروز داده است.
“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *