نخستین نشست صمیمانه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با مدیران موسسات و آموزشگاه های سینمایی هرمزگان

به گزارش گروه سینمایی پایگاه خبری صدای گامبرون، نخستین نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بامدیران  موسسات و آموزشگاه های سینمایی هرمزگان دیروز سه شنبه مورخ (۱۵/۰۵/۱۳۹۸) برگزار شد. در این نشست  ابراهیمی با ارج گذاشتن به خدمات سینماگرها، آنها را از عناصر اصلی پیش برنده ی “فرهنگ کار” در برنامه های […]

WhatsApp Image 2019 08 06 at 21.00.36

به گزارش گروه سینمایی پایگاه خبری صدای گامبرون، نخستین نشست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بامدیران  موسسات و آموزشگاه های سینمایی هرمزگان دیروز سه شنبه مورخ (۱۵/۰۵/۱۳۹۸) برگزار شد.

در این نشست  ابراهیمی با ارج گذاشتن به خدمات سینماگرها، آنها را از عناصر اصلی پیش برنده ی “فرهنگ کار” در برنامه های آتی خود دانست.

ایشان در ادامه با تاکید بر نقش هنرمندان در سلامت جامعه افزودند: “مسئله کار و رفاه اجتماعی نیاز به فرهنگ سازی دارد؛ به همین دلیل ما جدای از امر اقتصادی، نگاهی معنوی به این مهم خواهیم داشت. کار با انسان زاده شده و همواره نقش اساسی نه تنها در زندگی فردی بلکه اجتماعی و گاها تاریخ بشریت داشته است. ”

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، همچنین پیوند میان “فرهنگ کار و سینما” را امری شایسته و نیاز جامعه امروز ایران دانستند.

در ادامه مدیران آموزشگاهها به بیان مسایل خود پرداختند؛ که مهترین موضوع مطرح شده در این میان مربوط به اعتبار مدارک سینمایی بود.

بنفشه ابراهیمی مدیر آموزشگاه و موسسه سینمایی “ارگ هنر ایرانیان” ضمن تاکید بر این مهم عنوان داشتند:

” همه می دانیم که آموزش سینما در موسسات اداره کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان، بالاترین سطح ممکن را داراست. به طوری که با ارتباطات بین المللی، موارد آموزشی را به حد استاندار رسانده ایم. با این حال مدارک ما از بابت کار و اقتصاد در جامعه ضمانت اجرایی ندارد.”

در همین راستا  ابراهیمی ضمن ارائه راهکار مناسب در این زمینه، از مدیران موسسات سینمایی درخواست نمودند که حرکت جمعی خود را تقویت کرده و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به عنوان حامی معنوی در کنار خود داشته باشند.

در این نشست یک ساعته علیرضا محسنی(مدیر موسسه سینمایی مزدک فیلم) داود مرزی زاده(مدیر موسسه سینمایی سینماگران هستی شناس هرمز) اصغر گردابی(مدیر آموزشگاه سینمایی آنامیس) و محمدرضا رکن الدینی(مدیر موسسه سینماگران مستقل پیشرو هرمز) و همچنین جناب رضایی( رییس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ) حضور داشتند.