ش. اردیبهشت ۳۱ام, ۱۴۰۱

نشست مدیر دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری امور استانها با رییس حوزه هنری استان هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

محمد قاسمی‌پور مدیر دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری در نشستی با انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان بر ارتقای سطح آگاهی و تجربه محققان و پژوهشگران استان تاکید نمودند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان هرمزگان ،در این دیدارمحمد قاسمی‌پور مدیر دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری ضمن تشکر از فعالیت و تلاش های حوزه هنری هرمزگان ، به بیان نیازها و فرصتهای موجود در زمینه فرهنگ مطالعات و پایداری در استان پرداخت و افزود : باید از فرصت های موجود و تمامی ظرفیت های استان برای فعالیتهای هنری و فرهنگی استفاده نمود .
وی افزود : خدمات حوزه هنری در زمینه انتشارات و فیلم های ارزشی به ویژه آثار دوران دفاع مقدس قابل تحسین بوده و باید در جهت دهی مناسب و جذابیت هر چه بیشتر برنامه ها تلاش شود.
در ادامه انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان طی سخنانی اظهار داشت : حوزه هنری استان در راستای ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان و تشویق آنان به هنرهای اسلامی ، انقلابی و بومی همواره تلاش نموده است و هنرمندان نیز تا کنون از فرصتهای موجود به نحو شایسته و مطلوب استفاده کرده اند.
وی در پایان ، ضمن تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به هنرمندان استانها در راستای تولید آثار فاخر هنری ، از حمایتهای دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری امور استانها تشکر و قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *