نقش پررنگ شرکت نفت ستاره خلیج فارس در ایفای مسئولیت های اجتماعی

شرکت نفت ستاره خلیج فارس با گسترش نقش مشتریان بین المللی خود در ایفای مسئولیت های اجتماعی همواره بر توسعه جوامع محلی تاکید دارد. به گزارش ( صدای گامبرون ) به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، در راستای گسترش فعالیت‌های عام‌المنفعه با نگاه به توسعه پایدار، شرکت نفت ستاره […]

شرکت نفت ستاره خلیج فارس با گسترش نقش مشتریان بین المللی خود در ایفای مسئولیت های اجتماعی همواره بر توسعه جوامع محلی تاکید دارد.

به گزارش ( صدای گامبرون ) به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، در راستای گسترش فعالیت‌های عام‌المنفعه با نگاه به توسعه پایدار، شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس پیشنهاد ایفای مسئولیت‌های اجتماعی را به یکی از مشتریان خیر بین المللی این شرکت ارائه کرد و منجر به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای افزایش زیرساخت‌های آموزشی هرمزگان شد.

در این اقدام با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته برای گسترش فضاهای آموزشی در استان، قرارداد همکاری با استانداری هرمزگان در پروژه احداث مدرسه ۱۸ کلاسه واقع در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس منعقد شد.

اجرای این طرح به توسعه زیرساخت‌های استان هرمزگان منجر می‌شود و گامی در راستای تحقق اهداف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان است.

شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس علاوه بر رسالت خطیر تأمین بخش عمده‌ای از فرآورده‌های سبد سوخت کشور از صنایع پیشرو در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی است و با رویکرد توسعه‌ی پایدار همواره ارتقا سطح زندگی جوامع محلی را مدنظر قرار داده‌ است.

ارائه خدمات امدادی و پشتیبانی پس از وقوع زمین‌لرزه‌های مهیب در شهر فین به ساکنان مناطق زلزله‌زده و ساخت ضرب العجل واحدهای مسکونی در روستاهای گیشان غربی و زرتو بخشی از اقدامات کم نظیر در این راستا به شمار می‌رود.

پیش بری روند ساخت بیمارستان ۲۶۴ تختخوابی نفت ستاره خلیج‌فارس، مشارکت در اجرای طرح پیک سایی شبکه بندرعباس، تأمین برق و آب موردنیاز آب‌شیرین‌کن یک میلیون مترمکعبی بندرعباس، راه‌اندازی بزرگ‌ترین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر بندرعباس و بازسازی و تجهیز درمانگاه فرهنگیان بندرعباس نیز از جمله دیگر اقدامات مهم اخیر این شرکت در زمینه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی به شمار می‌رود تا هرمزگان بیش از پیش در مسیر توسعه بر بلندای قله‌های افتخار بدرخشد.