د. آذر ۷ام, ۱۴۰۱

نمایشگاه عکس « ما حسینی هستیم » در حوزه هنری هرمزگان برگزار شد

1 دقیقه خوانده شده

با حضور آثار امیر حسین خورگویی عکاس خبرگزاری ایسنا منطقه خلیج فارس ، نمایشگاه عکس « ما حسینی هستیم » به صورت مجازی در حوزه هنری هرمزگان برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه استان با بیان این که عکاسی مذهبی می تواند یکی از راه های انتقال مفاهیم معنوی به آینده سازان کشور باشد اظهار داشت : نمایشگاه عکس « ما حسینی هستیم » با هدف آشنایی مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان با مکتب عاشورا و اهداف قیام امام حسین (ع) ، فضاسازی تبلیغی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با فعالیت‌های فرهنگی دینی به همت امیر حسین خورگویی عکاس خبرگزاری ایسنا منطقه خلیج فارس به صورت مجازی برگزار شده است .
پیش دار در ادامه افزود : عشق مردم به امام حسین (ع) تمام نشدنی است لذا ثبت تصاویر از این عشق و شور می تواند برای همیشه جلوه گر تدین ، ایمان و حب اهل بیت (ع) در بین مسلمانان باشد .
وی در پایان اظهار امیدواری نمود تا این نمایشگاه‌ گامی مثبت و مثمرثمر در جهت ایجاد زمینه‌ انتقال ارزش ها و آئین های ماندگار عزاداری سرور و سالار شهیدان برای مخاطبان و علاقمندان شود.
گفتنی است علاقه مندان می توانند آثار نمایشگاه عکس ” ما حسینی هستیم ” را از طریق صفحات حوزه هنری هرمزگان در فضای مجازی بازدید نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *