ج. اردیبهشت ۲۴ام, ۱۴۰۰

هدف گذاری برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: براساس هدف گذاری انجام شده برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان برنامه ریزی شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات بزرگ و مهمی در راستای نوسازی بافت فرسوده محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است، عنوان کرد: خوشبختانه سه خیابان اصلی در این محله بازگشایی شده و ساخت خانه های جدید نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس هدف گذاری انجام شده برای نوسازی پنج هزار واحد مسکونی فرسوده در هرمزگان برنامه ریزی شده است و هرمزگان در این زمینه نسبت به دیگر استان ها پیشتاز است.

استاندار هرمزگان افزود: رمز موفقیت این کار ایجاد هماهنگی و همدلی مناسب میان دستگاه های مرتبط به ویژه اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری بندرعباس بوده است.

همتی تصریح کرد: باید تلاش کنیم که محله چاهستانی های بندرعباس الگویی برای نوسازی بافت های فرسوده باشد تا در دیگر محلات دارای بافت فرسوده نیز با بهره گیری از این الگو اقدام شود.

وی گفت: خیابان ۲۴ متری محله چاهستانی های بندرعباس باید تا دهه فجر سال جاری تکمیل و افتتاح شود و عملیات ساخت دو خیابان دیگر و همچنین ساخت خانه های جدید تا دهه فجر آغاز شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *