ج. بهمن ۳ام, ۱۳۹۹

هفدهمین جشن گلریزان قشم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه مصادف با ۱۳ رمضان الکریم، منطقه آزاد قشم شاهد همدلی مردم و مسولان جزیره در ارزش سازی برای ارتقاء کرامت زندانیانی بود که به سبب محکومیت های مالی از خانه و خانواده خود جدا مانده اند.
این مراسم با حضور امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه اهل سنت، فرماندار، رییس دادگستری، دادستان و جمعی از مسئولین شهرستان و سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر نمایندگی ستاد دیه و دادگستری استان هرمزگان،  توسط ” انجمن حمایت از زندانیان” در سالن مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
هفدهمین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به نیت جمع آوری پنج میلیارد ریال از کمک های مردمی و خیرین برپا شد تا مُهر تاییدی بر فرهنگ جاری عمل به خیر مردم جزیره شود.

مشارکت های مردمی در کارهای عام المنفعه و برگزاری جشن های گلریزان موجب آزادی زندانیانی است که به خاطر بدهی در زندان بسر می برند و آزادی آن ها با همراهی خیران، امکان پذیر و بسیار ارزشمند است.
در این مراسم وجوهی شامل ۱۰۰ میلیون، ۲۰۰ میلیون  و ۲۵۰ میلیون ریال توسط خیرین جزیره به صندوق اعتبارات ستاد دیه استان جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد قشم اهداء شد.
شما خیرین گرانقدر می توانید از طریق تلفن همراه و شماره گیری کد پیامکی #۷۷۷۷۰۷۶*۷۸۰* یا حساب بانک ملی به شماره: ۰۱۰۶۱۱۰۰۳۱۰۰۷ یا کارت بانک ملی به شماره: ۶۰۲۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ و یا کارت مسکن به شماره: ۶۲۸۰۲۳۱۴۹۵۱۹۹۷۵۳  در این کار خیر مشارکت داشته باشید.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس