ج. اردیبهشت ۳ام, ۱۴۰۰

هلال احمر و سایر دستگاه ها در هرمزگان برای بارندگی های پیش رو در آمادگی کامل هستند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در نشست با مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از اقدامات مجموعه هلال احمر در راستای ارائه خدمات به مردم در ایام تعطیلات نوروز در استان هرمزگان تشکر و قدردانی نمود.

وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان هرمزگان، افزود: در این راستا تمامی دستگاه ها از جمله جمعیت هلال احمر در هرمزگان در آماده باش کامل هستند و پیش بینی های لازم برای مواجهه با هر نوع شرایطی انجام شده است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: از مردم شریف هرمزگان می‌خواهیم اخبار و اطلاعات دقیق را در خصوص بارندگی های پیش رو از طریق رسانه های رسمی از جمله صدا و سیما دریافت کنند و در این خصوص اطلاع رسانی به موقع انجام می شود.

همتی خاطر نشان کرد: هلال احمر به عنوان یکی از مجموعه‌های محوری در این شرایط باید در تمامی شهرستان های هرمزگان آمادگی کامل را داشته باشد و خوشبختانه تدابیر مناسبی از سوی مدیران این مجموعه در استان اتخاذ شده است.

وی گفت: به تمامی دستگاه ها دستور داده شده تا تمهیدات لازم جهت اسکان را برای شرایط پیش رو در نظر بگیرند.

وی اضافه کرد: امیدواریم این سامانه بارشی موجب ذخیره شدن آب مناسبی در سد های استان و تغذیه دشت ها و سفره های آب زیرزمینی در هرمزگان شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *