د. آذر ۷ام, ۱۴۰۱

همزمان با آغاز دهه فجر، عملیات پروژه بزرگ و استراتژیک گازرسانی به نیروگاه های کیش آغاز شد

1 دقیقه خوانده شده

پروژه بزرگ گازرسانی به نیروگاه های کیش آغاز شد

همزمان با آغاز دهه فجر، عملیات پروژه بزرگ و استراتژیک گازرسانی به نیروگاه های کیش آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،فواد حمزوی،مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، ضمن تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد:همزمان با آغاز دهه فجر در سال جاری،عملیات اجرایی پروژه بزرگ و استراتژیک گازرسانی به نیروگاه های کیش آغاز شد.

وی افزود:با توجه به این که نیروگاه های موجود در این جزیره به دلیل کمبود گاز، روزانه یک میلیون لیتر گازوئیل مصرف می کنند و بمنظور جلوگیری از مصرف سوخت مایع و حفاظت از محیط زیست جزیره که تاقبل از بیماری فراگیر کرونا، میزبان صدها هزار نفر گردشگر از سراسر کشور بوده، بی شک با آمدن گاز طببیعی شاهد رشد و تحول عظیمی در این منطقه خواهیم بود.

گفتنی است در شروع این عملیات، رئیس اداره گاز کیش،رئیس امور مهندسی و اجرای طرح ها،مشاور نظارت عالیه ،کارگاهی و شرکت مجری پروژه شرکت گاز استان هرمزگان نیز حضور داشتند.

شایان ذکر است جزیره کیش یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از جاهای دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران محسوب می شود که سالانه به‌طور متوسط، بیش از یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر از این جزیره مرجانی بازدید می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *