ی. آبان ۴ام, ۱۳۹۹

همه ما براي ايجاد آرامش در جامعه نقش داريم

استاندار هرمزگان در همایش تجلیل از برترین های اصناف استان گفت : اصناف حلقه مهم اقتصاد مي باشند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فریدون همتی بیان کرد : نقش بازاریان در كنار ساير اقشار در دوران تحريم ها يك نقش شایسته تقدير است.

وی افزود : تنها دولت قادر نیست جامعه را  اداره کند مردم هم باید در کنار آن همراه باشند همینطور که باید بازاریان در کنار شهروندان قرار بگیرند و حقی از مصرف کنندگان ضایع نگردد.

همتی تاکید کرد : هدف دشمن به وجود آوردن گرانی و کمبود کالا در کشور است ، اصناف اجازه ندهند نقش ارزنده آنها زیر سوال برود .

استاندار هرمزگان تصریح کرد : در سال جاری دولت بیش از چهارده میلیارد دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی قرار داه است .

 دکتر فریدون همتی گفت  : ملت ما زیر بارحرف زور استکبار نمیرود و در برابر تحریم ها تاکنون ایستادگی کرده است و این مقاومت نتیجه خواهد داد .

وی افزود : اگر در کشور کمبود کالایی احساس شد از طریق ملوانان استان این کمبود را جبران خواهیم کرد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : اصناف در بحث مسئولیت اجتماعی به خوبی وظیفه ی خود  را انجام داده است وی در ادامه بیان کرد : در حوزه ی تنظیم بازار با وجود مشکلات پیش آمده بر اثر تحریم ها اصناف هرمزگان به خوبی عمل کرده است.

قاسمی افزود : در حال حاضر با تمام شدن طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان طرح اعتماد را شروع کرده ایم که امیدواریم به نتیجه ی نهایی و اعتماد کسبه به مردم و بالعکس برسیم.

وی خاطر نشان کرد : در تمامی برنامه های استان اصناف همراهی های لازم را داشته است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان تاکید کرد : وظایف اصناف باید مشخص و شفاف تعیین شده باشد و با وظایف سایر دستگاه ها تداخل نداشته باشد .

قاسمی عنوان کرد : بازارچه های ملوانی در استان به عنوان نقطه ی قوت عملکرد اصناف به شمار می آید .

خلیل قاسمی گفت : در استان هرمزگان ده اتاق اصناف و یکصد و ۴۴ اتحاديه صنفی درحال فعالیت مي باشند.

دکتر ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در همایش تجلیل از برترین های اصناف هرمزگان تاکید کرد : اصناف همواره مسئولیت های اقتصادی و اجتماعی خود را به خوبی انجام داده است و در کمک به معیشت مردم درخور عمل کرده است.

وی بیان کرد : اتفاقاتی که در عرصه ی عرضه ی کالا می افتد می تواند دید جامعه را به اصناف بد کند که این مورد با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان  و مجموعه اقتصادی استان به خوبی تدبیر شده است.

رئیس اتاق اصناف ایران تصریح کرد : اگر بحث تامین به خوبی انجام نشود توزیع صورت نمی گیرد وی در ادامه افزود : شفاف سازی در حوزه ی توزیع باعث رساندن کالایی بهتر به دست مصرف کننده است.

ممبینی از رونمایی سند رونق تولید اصناف در مراسم روز اصناف در تهران خبر داد.

جلالي رئيس اتاق اصناف مركز استان  بیان کرد : اصناف در سال قبل در نظام توزیع استان به خوبی درخشیدند.

وی افزود : خوشبختانه در استان در بحث تامين همگی اصناف دست به دست هم داده تا شهروندان کمبودی را احساس نکنند و توانستیم مسائل و مشکلات حوزه اصناف را در فضایی آرام به پیش ببریم .

عبدالمجید جلالی بیان کرد : جامعه اصناف کشور ده هزار شهید داده است و همین اصناف در کنار جبهه های هشت سال دفاع مقدس بوده و پشتیبانی از آن را بر عهده داشته است.

دكتر هاشمي تختي نماينده مردم هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي در همایش تجلیل  از برترین های اصناف استان گفت :  همه به دنبال ان هستيم كه مسائل و مشكلات را بيان كنيم و در رفع آن گام برداریم.

دکتر هاشمی تختی خاطر نشان کرد : انقلاب ما با حمايت اصناف شكل گرفت و عامه اصناف و بازاريان ما متدين و محجوب هستند و در شرایط سخت در کنار ما بوده اند.

دكتر مرادي نماينده هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي بیان کرد : همه اصناف انتظار دارند به آنها اعتماد داشته باشیم و آنها را باور کنیم و تاکنون نقش اصناف در جامعه بسیار چشمگیر بوده است.

دکتر مردای افزود : برخی توليدكنندگاني در استان به لحاظ توانایی رقابت ضعیف هستند و حداقل خواسته آنها این است که کالای آنها در استان توزیع گردد و ما باید تمام سعی و تلاشمان را بر حمایت از تولیدات داخل استان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس