ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

هنرمند هرمزگانی ” مقاومت ایرانیان در امواج دریای کارائیب ” را به تصویر کشید

پوستر ” سیلی به آمریکا ” به همت علی شهیدی زاده تختی ، در حوزه هنری هرمزگان تولید شد
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان طی سخنانی اظهار داشت : موفقیت های امروز جمهوری اسلامی مرهون فرهنگ دوران دفاع مقدس است که با وجود شرارت دشمنان از آن سربلند و موفق بیرون آمدیم.
وی افزود : به دنبال پهلو گرفتن نفتکشهای ایران در ونزوئلا ، به دنیا ثابت کردیم جمهوری اسلامی ایران در مقابل هیچ ابرقدرتی سر تسلیم فرود نخواهد آورد و هیچ تحریمی نخواهد توانست مردم ایران را از رهبری و نظام جدا کند .
رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان بیان داشت: نفت کش‌های ایرانی پیام آوران قدرت و مقاومت مردم ایران در برابر تحریم های ناجوانمردانه هستند و اقدام ایران در اعزام نفتکش به ونزوئلا نشان داد که تحریم های ترامپ در حال فروپاشی هستند.
پیش دار در ادامه افزود : علی شهیدی زاده تختی از هنرمندان متعهد حوزه هنری استان هرمزگان با حرکتی هنرمندانه و انقلابی سیاست خصمانه آمریکا و تحریمهای شکننده دولت ترامپ را به تصویر کشید و با اثری فاخر و ارزشی ، فریاد مقاومت ایرانیان در امواج دریای کارائیب را به گوش جهانیان رساند .
گفتنی است علی رغم تحریمهای ظالمانه آمریکا ، پنج نفتکش فاکسون ، فورچون ، پتونیا و فارست و کلاول ، از بندرعباس برای انتقال بنزین به آب‌های ونزوئلا وارد شدند و با اقتدار کامل در بنادر این کشور محموله های نفتی خود را تخلیه نمودند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس