واحدهای صنفی متخلف در هرمزگان بیش از ۴۴۸میلیارد ریال جریمه شدند

معاون نظارت، بازرسی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: در چهار ماهه نخست سالجاری بازرسان این سازمان بیش از ۸۷ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان بعمل آورده اند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عبدالرضا پیروی منش  گفت: با توجه به محدودیت‌ها،  اولویت کاری دایره بازرسی و نظارت […]

معاون نظارت، بازرسی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: در چهار ماهه نخست سالجاری بازرسان این سازمان بیش از ۸۷ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان بعمل آورده اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، عبدالرضا پیروی منش  گفت: با توجه به محدودیت‌ها،  اولویت کاری دایره بازرسی و نظارت بر اصناف رسیدگی به شکایات مردمی خواهد بود.

وی افزود: در چهار ماهه نخست سالجاری هشتاد و هفت  هزار و ۴۹۲ مورد بازرسی توسط بازرسان انجام شده است که از این تعداد پنج هزار و ۹۱ مورد پرونده تخلف تشکیل شده است .

پیروی منش ادامه داد: مجموع تخلفات کشف شده هشت هزار و ۵۱۸ مورد و ارزش ریالی پرونده های متشکله بیش از ۴۴۸ میلیارد ریال است  که  برای صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی در ادامه گفت: در چهار ماهه نخست سال بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با دستگاههای عضوء بیش از یک هزارو ۴۷۶ مورد گشت مشترک بازرسی انجام داده اند که از این تعداد بازدید از واحدهای صنفی ۱۷ واحد صنفی منجر به پلمپ و ۲۱ واحد صنفی به نصب پارچه محکوم شدند.

معاون نظارت، بازرسی حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان افزود: کانکس‌ها در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان‌ها مستقر هستند تا همشهریانی که از روند شکایت در سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و تعزیرات حکومتی شناختی ندارند، به این کانکس‌ها رجوع کنند.


پیروی منش در پایان گفت: ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شماره تلفن گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت‌های مردمی از واحد‌های صنفی متخلف است.