ج. بهمن ۳ام, ۱۳۹۹

وبینار آموزشی با موضوع آشنایی با حیات وحش

به مناسبت هفته پژوهش وبینار آموزشی با موضوع آشنایی با حیات وحش استان هرمزگان ویژه دانش آموزان مقطع پیش دبستانی و مربیان پیش دبستانی از طریق شبکه آموزشی شاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون
علی کریمی کارشناس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان افزود : در این وبینار دانش آموزان با وظایف محیط بانان ، شناسایی آثار حیوانات در طبیعت ، معرفی زیستگاه های استان  با تاکید بر معرفی منطقه حفاظت شده گنو و جنگل های مانگرو شهرستان بندرخمیر ، و همچنین پرندگان آبزی و کنار آبزی ، خرس سیاه آسیایی نماد محیط زیست استان هرمزگان ، لاکپشت های دریایی و … آشنا شدند.

کریمی بیان کرد : به مناسبت هفته پژوهش وبینار آموزشی از طریق شبکه شاد و ارتباط با گروه مربیان پیش دبستانی تهیه و اجرا شد و برنامه به صورت فیلم از طریق شبکه شاد در گروه های آموزشی پیش دبستانی به نمایش گذاشته شد.
وی افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و عدم اجرای برنامه اموزشی یک ساعت با محیط بان در مدرسه  ، اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست با همکاری اداره تکنولوژی آموزشی ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، برنامه آموزشی یک ساعت با محیط بان را به صورت  فیلم های کوتاه آموزشی با موضوع های مختلف مانند معرفی شغل محیط بانی ، آشنایی با پستانداران استان ، آشنایی با پرندگان استان ، معرفی زیستگاه های شاخص استان مانند کوه گنو و جنگل های مانگرو و …. را در دست تهیه و ضبط دارد تا  در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس