ی. بهمن ۵ام, ۱۳۹۹

پردیسان امن تر خواهد شد

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از نصب دو کانکس پلیس در ضلع های شمالی و جنوبی پارک پردیسان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، پس از ارسال گزارش های مردمی از حضور  برخی افراد که در قالب دستفروش در پارکینگ های پارک حضور داشتند، جلسه ای در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست برگزار شد.
سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست در این باره گفت: باخبر شدیم که یکسری از افراد در پارکینگ  شمالی و جنوبی باعث آزارواذیت نوامیس مردم  شده و اقدام به فروش کالاهای غیرمجاز و نامشروع می کنند. این موضوع ناراحتی مردم را به همراه داشت.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت استراتژیک پارک پردیسان و تمایل خانواده ها به استفاده از این پارک، متاسفانه مواردی از سلب آسایش شهروندان گزارش شد که برای رفع آن اقدام کردیم.
محبت خانی با اشاره به همراهی نیروی انتظامی گفت: عصر دیروز جلسه ای با حضور سرهنگ ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری فاتب،  سرهنگ بهاری جانشین پایگاه دوم پلیس آگاهی و نماینده پایگاه دوم پلیس امنیت، سرهنگ دوم عبادی رئیس پلیس بزرگراههای غرب تهران، سرهنگ بابک غلامی معاون عملیات یگان و حمیدرضا ایلکا رئیس حراست سازمان، حفاظت پرسنلی حراست و دادخواه مسئول حفاظت فیزیکی سازمان محیط زیست  در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست،برگزار شد و  به اتفاق بازدیدی از محل داشتیم. قرار شد رزمایش انتظامی در پارک انجام بگیرد تا پارک برای مجرمین نا امن شود. همچنین در دو ضلع شمالی و جنوبی پارک نیز کانکس نیروی انتظامی مستقر شده گشت زنی ها در پارک افزایش خواهد یافت تا امنیت افزایش پیدا کرده خانواده ها با آرامش بیشتری از فضای پارک استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس