“پرواز همای” مشاور هنری هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید شد

دبیر تمین جشنواره فیلم مستقل خورشید “پرواز همای” را به عنوان مشاور هنری این رخداد سینمایی معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، پرواز همای خواننده باسابقه “گروه مستان” که این روزها “اپرای حلاج” را به نویسندگی، آهنگسازی، خوانندگی و کارگردانی خود در […]

دبیر تمین جشنواره فیلم مستقل خورشید “پرواز همای” را به عنوان مشاور هنری این رخداد سینمایی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، پرواز همای خواننده باسابقه “گروه مستان” که این روزها “اپرای حلاج” را به نویسندگی، آهنگسازی، خوانندگی و کارگردانی خود در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران به روی صحنه دارد، با حکم “مهدی یارمحمدی” دبیر هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، به عنوان مشاور هنری این جشنواره منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

“به نام خدا

هنرمند مستقل و گرانمایه جناب آقای پرواز همای

با سلام و احترام؛

پیرو برگزاری موفق شش دوره پیشین جشنواره فیلم مستقل خورشید، برآنیم تا هفتمین دوره این جشنواره را همچون دوره های پیشین به عنوان رخداد ویژه سینمای مستقل تجربه گرای کشور برگزار نماییم.

این جشنواره مستقل اولویت خود را بر شناسایی، تقدیر و معرفی فیلمسازان و فیلم های مستقل، خلاق، هنری، پیشرو و تجربه گرا قرار داده است و تلاش می کند در جهت تأکید بر ضرورت گسترش تولید این آثار ارزشمند و معرفی این سینما به عنوان سینمای مبتنی بر اندیشه و خلاقیت گام بردارد و این راهی است که جشنواره خورشید برای معرفی فیلمسازان نخبه و آثار ارزشمند خردگرا و خلاق به عنوان تصویر صحیح از سینمای موثر و جریان ساز ایران به جامعه بین المللی دنبال می کند.

از آنجا که برگزاری مطلوب هفتمین دوره این جشنواره، نیاز به همراهی، مشاوره و حمایت افراد فرهیخته، ارزنده، آگاه و توانمند دارد، با توجه به دانش، آگاهی و تجربیات ارزشمند شما، با نهایت احترام به عنوان “مشاور هنری هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید” منصوب می شوید.

امید است در سایه عنایات خداوند و با همراهی شما، جشنواره ای در شأن سینمای مستقل تجربه گرای کشور عزیزمان برگزار نماییم.

با تقدیم احترام

مهدی یارمحمدی

دبیر هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید”

هفتمین جشنواره مستقل فیلم خورشید به دبیری مهدی یارمحمدی مهر ماه امسال در تهران برگزار می شود.

آدرس سایت این رخداد سینمایی www.Khorshidfilmfestival.com  است.

هف