س. اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۹

پروژه های شهرستان قشم با حضور استاندار هرمزگان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با حضور در روستای شیب دراز زمین چمن این روستا را به نمایندگی از زمین چمن پنج روستای قشم افتتاح کرد.

سه زمین چمن هر کدام به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در روستاهای چاهو غربی، دولاب و گوران مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین زمین چمن روستاهای شیب دراز و گوران هر کدام به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع و به ترتیب با اعتبار ۶ و پنج میلیارد ریال افتتاح شد.

استاندار هرمزگان در ادامه سفر یک روزه خود به جزیره قشم دبستان ۶ کلاسه شهر سوزا را افتتاح کرد. این مدرسه در ۳۸۵ متر مربع و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و با کمک ۸۵ درصدی خیران ساخته شد.

در ادامه سفر استاندار هرمزگان پروژه بهسازی مجتمع تامین اجتماعی شهرستان قشم مورد بهره برداری قرار گرفت. این ساختمان در مجموع با مساحت ۹ هزار و ۶۰۰ متر فضا و با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال احداث شد.

استاندار هرمزگان در انتهای سفر خود به قشم ۱۶۰ واحد مسکن مهر را افتتاح کرد. این واحدهای مسکونی در مساحت های ۶۸ و ۸۵ متری در مجموع با حدود ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار ساخته شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس