پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت آغاز سال نو میلادی

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را تبریک گفت. به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن پیام ” اله مراد عفیفی پور ” آمده است “حضرت عیسی ابن مریم علیه السلام پیام آور صلح […]

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را تبریک گفت.

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن پیام ” اله مراد عفیفی پور ” آمده است

“حضرت عیسی ابن مریم علیه السلام پیام آور صلح و دوستی و نوید بخش سلامت روح و اندیشه بوده اند، پیام آوری که لحظه ای در رسالت فراگیر خود و نجات بشر گرفتار در گرداب خود پرستی سستی ننموده و از آرمان خداپرستی دفاع و میراث مقدس و جاودانه ای را در تاریخ بشریت بنا نهادند.

از دیدگاه اسلام تمام ادیان آسمانی برای استقرار حاکمیت الهی، پیوند انسان با خداوند متعال و نجات بشر از مرداب هوا پرستی ظهور کرده اند؛  بر این اساس،  در شریعت اسلامی، ایمان به همه پیامبران الهی و احترام به پیروان راستین آنان از اعتقادات راسخ مسلمانان شمرده شده است.

اعتقاد به نبوت حضرت مسیح علیه السلام و ارتباط او با منشأ وحی از محکم ترین باورهای ما مسلمانان است.  ذکر نام انبیای الهی در کتاب مقدس مسلمانان (قرآن کریم) نشان از عظمت مقام و تاکید بر الگو گرفتن از سیره زندگی پیامبران بزرگ الهی است. حال آنکه نام مقدس حضرت عیسی علیه السلام در قرآن کریم ۲۳ مرتبه با اسم عیسی، یازده بار با نام مسیح و دو بار با وصف ابن مریم آمده است و در سوره ی مبارکه مریم درباره تولد حضرت عیسی علیه السلام به تفصیل سخن به میان آمده است.

اینجانب فرارسیدن عید کریسمس و آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را به عموم مسیحیان جهان، همه موحدان و حق پرستان گیتی به ویژه دریانوردان تبریک عرض می نمایم .