ی. آذر ۹ام, ۱۳۹۹

پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرن ، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور حرکت بزرگ و تاریخی ملت ایران در رقم زدن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) است.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برای همیشه به رژیم طاغوتی و ظالم ستمشاهی پایان داد و با رای و خواسته اکثریت قاطع مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در این سرزمین برپا ساخت.
اکنون که  ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، دستاوردها و برکات این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران در گوشه گوشه ایران اسلامی قابل ملاحظه است.
انقلاب اسلامی، کشور ما را در مسیر رشد و پیشرفت همه جانبه قرار داد و با تکیه بر دستورات خداوند متعال و اسلام ناب محمدی(ص)، تعالی حقیقی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
انقلاب اسلامی ایران در طول عمر با برکت خود، الهام بخش بسیاری از آزادی خواهان عالم بوده است و توانسته اثرات ماندگاری را در این راستا بر جای بگذارد.
دشمنان و بدخواهان همواره توطئه های مختلفی را بر علیه انقلاب اسلامی ایران به کار برده‌اند، اما هر بار ملت ایران با حضور و پشتیبانی گسترده از انقلاب اسلامی، دشمنان را ناکام گذاشته‌اند.
امروز و در گام دوم انقلاب اسلامی، شاهد هستیم که این انقلاب همچنان با صلابت و استواری به حرکت پرافتخار خود ادامه می‌دهد و ملت ایران با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بر می دارند.
اینجانب فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در این روزهای مبارک و خجسته در چهل و یکمین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های متنوعی در راستای گرامیداشت این ایام برگزار و پروژه های متعددی در استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور، به بهره‌برداری می‌رسد.
امیدوارم با اتکا به الطاف پروردگار متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج)، شاهد موفقیت‌های روز افزون ملت بزرگ ایران در عرصه های مختلف باشیم.
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس