ش. تیر ۲۱ام, ۱۳۹۹

پیام تبریک رئیس میراث فرهنگی بستک به مناسبت هفته قوه قضائیه

پیام تبریک رئیس میراث فرهنگی بستک به مناسبت هفته قوه قضائیه
🔸مهندس خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی شهرستان بستک طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره آیت الله دکتر بهشتی و۷۲ تن از یاران امام خمینی هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت .
🔸قو ه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم وتایثر گذار در جمهوری اسلامی ایران نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی وارزشهای والای انقلاب شکو همند دارد. صیانت از کرامت انسانی وتلاش در جهت برار قراری عدالت تحقق حقوق شهروندی وهمچین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است. یقینا کار وتلاش در میسر عدالت گستری واحقاق حق خدمتی ارزشمند وفعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت وصفات خدواندی دارد چرا که خدواند متعال خود بزرگ دادگر وعادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است . نامگذاری یکم تا هفتم تیرماه به نام هفته قوه قضاییه فرصتی معتنم برای تکریم خادمان وتلاش گران خدوم متعهد عرصه قضا وعدالت گستری وپاسداشت یاد وخاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت وجایگاه خطیر دستگاه قضا یی در جامعه است.
🔸اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی شهرستان بستک نیز به عنوان متوالی رسمی صیانت از آثار تاریخی وهویتی شهرستان بستک نیازمند همکاری و تعامل نزدیک این رکن اساس نظام در راستای حفظ حقوق صاحبان اثر وبرخورد قانونی با متخلفان و متعرضان به میراث فرهنگی است واز این منظر مرهون وممنون خدمات ارزنده دستگاه قضایی هستیم .
🔸بادرود به روح پاک شهدای هفتم تیر هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد دستگاه قضا شهرستان جناب آقای حاجی زاده ریاست محترم دادگاه انقلاب عمومی شهرستان بستک ، جناب آقای قلندری دادرس محترم و همکاران گرامیتان در دستگاه قضا تبریک و تهنیت عرض می نمایم وبرای همه عزیزان توفیق در خدمت به مردم و پاسداری از قانون وعدالت آرزمندم.

بابک پارسا/////

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس