چ. بهمن ۸ام, ۱۳۹۹

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت روز ملی خلیج فارس

” فیصل دانش” رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، بعنوان سخنگوی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، طی پیامی فرا رسیدن روز ملی خلیج‌فارس را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، متن پیام فیصل دانش بدین شرح است:

خلیج فارس براى ایرانیان تنها یک نام نیست، بلکه حرمتی دارد برابر با ایثار و از جان گذشتگی تمام شهیدانی که برای صیانت از این سرزمین مقدس بارها و بارها جواب یاوه گویی های دشمنان را با نثار جان خود دادند.

دهم  اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس یادآوراقتدار،رشادت ها و حماسه آفرینی ها، شوکت و امید ایران و ایرانی است؛ میراثی گرانسنگ که ایرانیان آزاداندیش روزگار کهن برای ما به یادگار گذاشته اند تا همواره مایه فخر و مباهات ما و نسلهای آینده باشد. خداوند را شاکریم که در سایه غیرت و همت و عزم ملی نام خلیج فارس به عنوان مظهر صلح و دوستی، برای همیشه، بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید.

اینجانب این روز بزرگ و ملی را به همه مردم استان هرمزگان و بالاخص شهر بندرعباس تبریک عرض نموده و نام و یاد همه حافظان خلیج فارس، مبارزان دلیر، مرزداران و مدافعان جان بر کف این خطه و شهیدان دارا و رئیسی که در راستای حفظ و پاسداری از خلیج فارس، جان خود را نثار نمودند گرامی می دارم، امید است که در سایه شجاعت، آزادگی و همدلی تمام غیور مردان و شیر زنان ایران اسلامی از مرزهای این خطه از کشورمان با اقتدار حراست نمائیم و خلیج فارس به عنوان مظهر اقتدار ملت برای همیشه بر فراز تاریخ ایران اسلامی بدرخشد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس