پ. اردیبهشت ۲ام, ۱۴۰۰

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت روز شوراها

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت روز شوراها

”  فیصل دانش” رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، بعنوان سخنگوی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، طی پیامی فرا رسیدن روز شوراها را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، متن پیام فیصل دانش بدین شرح است:

شوراها به عنوان مردمی ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و به عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.

بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند. 

با امید به اینکه به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه «خدمت خالصانه و بی منت» و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود گام بردارد، اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد شوراها تصریح می کنم که در پرتو فعالیت این نهاد مردمی که نقش یک پارلمان محلی را دارد تصمیمات خوبی در راستای توسعه عمرانی – فرهنگی  اتخاذ گردیده و به اجرا درآمده است که این تصمیمات نه تنها در بعد عمرانی و فرهنگی بلکه در اصلاح تقویت ساختار تشکیلاتی شهرداری بسیار موثر واقع شده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *