پیام تبریک رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان بستک به مناسبت  هفته گردشگری 

?? به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  اداره میراث فرهنگی شهرستان بستک ؛ ماشاالله خنجی رئیس اداره با صدور پیامی آغاز هفته گردشگری را تبریک گفت ؛ ?صنعت گردشگری یکی از پدیده های مهم و به عنوان یکی از منابع مهم اقتصادی و عاملی موثر در توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی جوامع انسانی محسوب […]

?? به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  اداره میراث فرهنگی شهرستان بستک ؛ ماشاالله خنجی رئیس اداره با صدور پیامی آغاز هفته گردشگری را تبریک گفت ؛
?صنعت گردشگری یکی از پدیده های مهم و به عنوان یکی از منابع مهم اقتصادی و عاملی موثر در توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی جوامع انسانی محسوب می شود.
?توسعه صنعت گردشگری می‌تواند با توجه به کارکردهای اقتصادی- اجتماعی و پتانسیل‌های هر منطقه منجر به افزایش اشتغال و کارآفرینی شده و زمینه‌های توسعه محلی و اقتصادی را فراهم کند.
? گردشگری می‌تواند نقش عمده‌ای در توانمندسازی مردم محلی و توسعه منابع انسانی و تنوع بخشی و رشد اقتصادی و همچنین خلق فرصت‌های شغلی و توسعه و بهبود فعالیت‌های کارآفرینی در ارتباط تنگاتنگ با سایر بخش‌های اقتصادی ایفا کند.
?اینجانب فرارسیدن هفته گردشگری رابه تمامی فعالان این حوزه تبریک گفته وسلامتی و سعادت آنان را از خداوند متعال خواستارم. امید است در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری و در راستای اجرایی نمودن سیاست های دولت تدبیر و امید با تلاش و همت همه مسئولین ومردم پیشرفت همه جانبه شهرستان بستک و روستاهای تابعه را در صنعت گردشگری شاهد باشیم.