چ. آذر ۵ام, ۱۳۹۹

پیام تبریک رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان بمناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علی باقرزاده همائی رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان طی پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز هست، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته هست.

روابط عمومی در عصر کنونی، نهادی است برآمده از دل نیاز های جدید جامعه، ارکان کلیدی در مسیر مطلوبیت و کارآمدی سازمان و ابزاری مفید برای برقراری و تسهیل ارتباطات و تعاملات دوسویه شناخته می شود. مجموعه ای مهم و تأثیرگذار در سازمان ها و نهادهای ارائه دهنده خدمت به مردم که پدیده جهانی شدن ارتباطات و اطلاعات در هزاره سوم، شیوه ها و کارکردهای آن را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.

امروزه روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار نموده و تعالی می بخشد.

قدر مسلم این‌که، نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی، خود مبین اهمیت و جایگاه ارزنده روابط‌عمومی‌ در عرصه آگاهی‌بخشی دوسویه به ارکان تصمیم‌گیر دستگاه‌ها و افکار عمومی است.

در پایان فرصت را غنیمت شمرده و در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه معنوی ،حق شناسی و ابراز قدردانی از تلاش‌های جهادگر همکاران شاغل در روابط عمومی‌ سازمان جهادکشاورزی و ادارات تابعه این نهاد، توفیق بیشتر این عزیزان را از خداوند قادر متعال مسألت می‌نمایم.

علی باقرزاده همائی

رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس